27.06.2013, 17:15

Екс-нардеп Микола Шершун очолив Федерацію профспілок Рівненщини

Члени Ради Федерації профспілок Рівненської обласні обрали нового голову. Ним став народний депутат України кількох скликань, екс-голова Держкомлісу Микола Шершун. 27 червня він приступив до виконаня нових обов'язків.
Микола Шершун на посаді голови Федерації профспілок Рівненщини змінив Миколу Сірука, який пішов з цієї посади за власним бажанням. При цьому члени Ради проголосували за призначення Миколи Сірука заступником голови Федерації профспілок області на постійній основі.

"Щиро подякувавши учасникам засідання за виявлену довіру, Микола Шершун запевнив, що докладе всіх зусиль задля підвищення авторитету профспілок в області, зміцнення їх позицій у обстоюванні соціальної справедливості і поглибленні діалогу з владою та роботодавцями, - повідомляє офіційний веб-портал Федерації профспілок України. - Він також заявив, що виробивши спільний план дій, можна реально поліпшити фінансовий стан Федерації профспілок області з тим, щоб збільшити і якісну і кількісну її складову".

До речі до лав Федерації профспілок області ввійшов новий профспілковий осередок працівників інноваційних і малих підприємств України, яка об’єднує 10 первинних профорганізацій з кількістю 300 профспілковців.Микола Шершун: досьє