02.07.2013, 13:16

У рівненському ресторані чоловіки побилися через жінку

У Рівному святкування хрестин закінчилося бійкою між відвідувачами ресторану.
Про це повідомила Вікторія Бондар з УДСО при УМВС України в Рівненській області.


Гість на хрестинах приревнував свою дружину до іншого відвідувача ресторану і між ними зав`язалася бійка. Якщо спочатку невідомі по-чоловічому розбиралися між собою, то пізніше у розбірках взяли участь і решта гостей. Розняти забіяк зміг лише наряд групи затримання Державної служби охорони. Одного із учасників з тяжкими травмами доставили до Рівненської міської лікарні, а інших – в районне відділення міліції.

Близько опівночі на пульт централізованого спостереження надійшов тривожний сигнал із охоронюваного ресторану в Рівному. На виклик відразу направили наряд групи затримання Державної служби охорони.

- Коли ми прибули на місце, то помітити, як п`ятеро чоловіків б`ють двох невідомих. Видно було, що один з них вже перебував в поганому фізичному стані. Злагодженими спільними діями нам все ж вдалося розняти чоловіків, - розповідає міліціонер-водій спецпідрозділу груп затримання окремого батальйону міліції УДСО при УМВС України в Рівненській області Олександр Міхньов.

Трохи заспокоївшись, один із забіяк свою поведінку пояснив тим, що приревнував:

- Ми святкували тут хрестини. А один з постійних відвідувачів ресторану часто заглядав на мою дружину. От я і приревнував. Проте нічого не було б, якби на мої зауваження на вулиці він не почав штовхатися.

Свої непорозуміння чоловіки вирішили з`ясувати на вулиці. Коли ж від слів діло дійшло до штовханини, у бійку втрутилися і товариші ворогуючих сторін. Працівники закладу одразу натиснули тривожну кнопку і викликали міліціонерів.
Всіх учасників конфлікту правоохоронці затримали і доставили до Рівненського районного відділення міліції для з`ясування питання по суті. А одного з учасників бійки з тяжкими травмами привезли в міську лікарню для надання термінової медичної допомоги.

Проте без пригод не обійшлося і там. Чоловік, перебуваючи в стані сильного алкогольного сп`яніння, почав відмовлятися від лікування, ображаючи лікаря нецензурною лайкою та намагаючись його вдарити. Потерпілий так розійшовся, що у палаті розбив телевізор та поламав меблі. Невгамовного чоловіка також було доставлено до Рівненського міського відділу міліції для подальшого протверезіння та з’ясування обставин нічної пригоди.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ