У страшній ДТП під Москвою загинув український заробітчанин, який встиг викинути 7-річну доньку у вікно автобуса [Фото+Відео]
Мікроавтобус з рівненськими номерами у Криму врізався в КамАЗ із щебенем - загинула вагітна жінка [+Фото]
«Вони вже купили квитки, збиралися їхати у відпустку додому в Житомирську область. Ми їх збиралися зустрічати 17 липня... В автобусі Валера їхав з молодшою дитиною - семирічною донькою Лерою. Коли сталася аварія, він встиг її викинути у вікно. Дівчинка отримала легкі травми, їй допомогли в лікарні, і зараз вона вже вдома з мамою», - крізь сльози розповіла мати Валерія. За її словами, зараз сім'я намагається знайти гроші на труну і просить українську владу допомогти їм вирішити питання доставки тіла сина на батьківщину.
«Чоловіка розірвало буквально навпіл... У понеділок страхова компанія повинна виплатити нам гроші, похорони будуть у вівторок», - розповіла дружина Валерія.
Шокуюча аварія автобусів на Волині: болгарський водій не перевищував швидкості
Завантажений щебенем КамАЗ виїжджав на великій швидкості з другорядної дороги і не поступився дорогою автобусу, який почав від'їжджати від зупинки. На записі з відеореєстратора, оприлюдненого російським МВС, видно, що вантажівка протаранила кабіною додаткову секцію - «гармошку». У момент аварії в автобусі перебувало 64 пасажири. Загинуло 18 осіб, у тому числі - одна дитина. Поранення отримали 46 людей.


Сюжет ТСН
Відео користувача YouTube AlexCore666stigm
Людей, які отримали особливо важкі травми, доставили на лікування до Москви. 46-річний водій вантажівки - громадянин Вірменії, якого вже сім разів штрафували за порушення правил, - отримав кілька ударів.
15 липня влада Москви оголосила днем жалоби за загиблими у страшній ДТП.



На Рівненщині заснують нагороду "Хрест Клима Савура" для героїв війни

Рівненська обласна рада планує запровадити нову відзнаку – "Хрест Клима Савура", якою нагороджуватимуть військових, добровольців та волонтерів за вагомий внесок у захист України.
переглядів: 134
Дві перемоги "Вереса": юнаки розгромили "Динамо", дорослі перемогли "Буковину"

Футбольний клуб "Верес" порадував своїх вболівальників двома перемогами в один день. Юнацька команда розгромила львівське "Динамо" з рахунком 6:0, а доросла команда здобула перемогу над "Буковиною" з рахунком 2:0.
переглядів: 184
Майже 43 тисячі ВПО знайшли прихисток на Рівненщині

Станом на сьогодні, у Рівненській області офіційно проживає майже 43 тисячі внутрішньо переміщених осіб (ВПО).
переглядів: 170
На Рівненщині затримали чоловіка з наркотиками: поліція закликає повідомляти про злочини

У Сарнах поліцейські затримали 21-річного чоловіка з наркотичними речовинами. Під час поверхневої перевірки у нього виявили лампу з нашаруванням та згорток з кристалічною речовиною, схожою на наркотичну.
переглядів: 203
У Рівному відкрили Центр захисту прав дитини

У Рівному на вулиці Яворницького, 53, у приміщенні колишнього районного центру зайнятості, відкрився Центр захисту прав дитини в Рівненській області.
переглядів: 224