19.07.2013, 10:06
На Рівненщині маленьку дівчинку вдарило струмом через подовжувач
У дитини - опіки пальців рук.
У четвер, 18 липня, у травматологічне відділення Гощанської ЦРЛ госпіталізовано жительку с. Сапожин Корецького району, 2010 р.н. з діагнозом електротравма, опіки електричною дугою 1-5 пальця правої кисті та 5 пальця лівої кисті, стан задовільний. Травми отримала в результаті необережного поводження з електричним подовжувачем.
Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України у Рівненській області.
Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України у Рівненській області.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Катерина ЩЕРБАЧЕНКО Переглядів: 1721Інші статті рубрики:
Зеленський побував у Острозькій академії (+ФОТО, ВІДЕО)
![](/images/articles/2/small/1739469620.jpg)
Сьогодні, 13 лютого, Президент України відвідав Рівненщину. І також побував у Національному університеті "Острозька академія".
переглядів: 296
У Рівному відкриють меморіальну дошку полеглому Герою
![](/images/articles/2/small/1739466961.jpg)
Завтра, 14 лютого, о 08:50 на фасаді Ліцею №2 відбудеться відкриття дошки пам'яті загиблому Герою Михайлу Цимбалюку.
переглядів: 148
Сьогодні очікують траурний екіпаж "На щиті"
![](/images/articles/2/small/1731061975.jpg)
Полеглі Герої поветатимуться додому 13 лютого.Їх проводжатимуть у сусідню область.
переглядів: 155
Школа боксу Даніленко змінила локацію
![](/images/articles/2/small/1739450812.jpg)
Школа боксу Даніленко продовжує активно розвиватися та масштабує свою роботу у Рівному. Так, тепер заняття будуть проводити у ще більшому залі за адресою вул.Слава Переможцям, 5.
переглядів: 221