19.07.2013, 16:06

Вступ-2013: найпопулярніші спеціальності на Рівненщині

Які спеціальності в університетах Рівненщини користуються найбільшим і найменшим попитом на екваторі вступної кампанії? Дізнайтесь далі!
За даними обласного управління освіти і науки, станом на четвер, 18 липня, найбільше заяв за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра надійшло до Рівненського державного гуманітарного університету - 7310 (з них 6309 на денну форму навчання і 570 - на заочну). До Національного університету водного господарства та природокористування надійшло 6757 заяв (з них 6187 на денну форму і 570 - на заочну). До Національного університету "Острозька академія" надійшло 2893 заяви абітурієнтів (усі - на денну форму навчання). До Рівненського інституту Київського університету права Національної академїі наук України надійшло 127 заяв (93 на денну і 34 - на заочну форму навчання).

За освітньо-кваліфікаційним рінем молодшого спеціаліста найбільше заяв надійшло до Рівненського медичного коледжу (1502), автотранспортного технікуму НУВГП (784) та Дубенського коледжу РДГУ (300).

Найбільш популярні спеціальності за підсумками перших двох тижнів вступної кампанії:
- у Національному університеті водного господарства та природокористування: “Геодезія, картографія та землеустрій“, “Облік і аудит“;
- у Національному університеті „Острозька академія”: “Країнознавство”, “Правознавство”, “Облік і аудит“;
- у Рівненському державному гуманітарному університеті: „Дошкільна освіта”, „Корекційна освіта”, „Політологія”.

Вступ-2013: екватор вступної кампанії на Рівненщині

Вступ-2013 на Рівненщині: ціни і спеціальності

Найменш популярні спеціальності:
- у Національному університеті водного господарства та природокористування: “Охорона праці“;
- у Рівненському державному гуманітарному університеті - „Музичне мистецтво”, „Технологічна освіта”.

Вступ-2013: 10 порад абітурієнту