26.07.2013, 17:23

Міському голові Рівного подарували кадар

26 липня відбулася зустріч міського голови Володимира Хомка з онуками та правнуками тувинських добровольців, які брали участь у звільненні Рівного від німецько-фашистських загарбників. Зустріч відбулася у дружній атмосфері, сторони обмінялися подарунками: дітям - цукерки, а очільнику міста - кадар.
11 дітей та супроводжуючі, які є онуками та правнуками тувинських добровольців, завітали цими днями до Рівного. Незважаючи на певні пробеми з доїздом та довгий шлях із Кизила до Рівного, усі гості усміхнені та задоволені.

- Нас переповнюють емоції, адже ми маємо можливість відвідати могили наших дідів та прадідів. Нас радо зустріли, діти задоволені - відпочивають у таборі "Електронік", - ділиться враженнями керівник супроводжуючої групи Шорана Донгак.

Окрім розважальної програми, гості з Республіки Тува зустрілися з міським головою Рівного Володимиром Хомком. Діти підготували цікаве дійство: привезли з собою національні костюми та підготували виступи про Республіку Тува, участь їхніх родичів у визволенні Рівного.Діти з Республіки Тува 6 днів добиралися до Рівного потягом

Володимира Хомка вразило те, що Тува має значно більшу територію, ніж Рівне, але в чотири рази менше населення там проживає. На завершення офіційної зустрічі міський голова передав президентові Туви альбом з картинами рівненського художника Анатолія Мартиненка, які зображують тувинські краєвиди. Крім того, Володимир Хомко подарував дітям цукерки та символічні подарунки. Натомість же отримав від гостей із Туви кадар (стрічку поваги, яка прикрашає шию міського голови на фото) та книгу про Республіку Тува.

Після закінчення офіційної частини у міськвиконкомі, діти разом з міським головою відвідають могили своїх дідів та прадідів на Дубенському меморіалі, а також вулицю Тувинських Добровольців, названу на честь їхніх предків, що брали учать у боях за визволення Рівного.
Щасливе Рівне