Ми у Facebook
27.07.2013, 16:36

У Рівному відкрили магазин із виробами засуджених [+Відео]

У "Лавці майстра" можна придбати і дерев'яну колиску, і запашну хлібину, картини і сувеніри, кам'яні плити і посуд. Асортимент різноманітний і незвичний. Як і майстри, котрі це виготовляють.
Нова торгова точка продає вироби, створені за колючим дротом. У пенітенціарній службі кажуть, воля для творчості у в'язницях — це не лише хороший спосіб соціалізації, а й можливість заробити засудженим. Хоча ціни на вироби не кусючі.

Асортимент магазину "Лавка майстра" пенітенціарна служба області складала, орієнтуючись на попит та потреби населення. І таких магазинів в усій державі вже 17. На Рівненщині перевагу надають доступній місцевій сировині.

Раніше із реалізацією продукції, виготовленої за колючим дротом, виникали проблеми. Адже мало хто знав, що, де і як можна придбати. З цією метою створили сайт, однак і він не давав бажаних результатів. Пенітенціарники сподіваються, що така торгова точка дозволить збільшити обсяги виробництва. Нині у грошовому еквіваленті вони становлять мільйон гривень у місяць. У місцях виконання покарань області перебуває 3400 чоловік. Половина з них - працюють. Творитимуть засуджені не задарма. Отримуватимуть заробітну плату.



У день відкриття до магазину завітав не лише священнослужитель, а й перший серйозний клієнт - міська влада.

Відкриття на території обласного СІЗО "Лавки Майстра" - це лише перша ластівка, говорять у пенітенціарній службі. У подальшому такі магазини мають з'явитись в усіх місцях виконання покарань області, а в перспективі - в усіх районах Рівненщини.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини