28.07.2013, 01:20

За хабар затримали ректора Податкового університету Петра Мельника - вихідця з Рівненщини

Фото dt.ua

Співробітниками внутрішньої безпеки Міндоходів спільно з МВС України за хабарництво затримано вищу посадову особу Національного університету ДПС України.
Співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України 27 липня затримано вищу посадову особу Національного університету ДПС України під час отримання хабара, повідомляє Прес-служба Міндоходів.

Він вимагав і отримав від двох громадян України хабар у розмірі 40 і 80 тисяч гривень за вступ їх родичів до навчального закладу, в якому він працював.

Спецоперація правоохоронних органів відбувалась в межах кримінального провадження, зареєстрованого Головним слідчим управлінням МВС України, за ознаками ч.4 ст. 368 КК України. Слідство триває.

Нагадаємо, що в лавах Міндоходів триває спецоперація по боротьбі з хабарництвом.

Як повідомляють українські ЗМІ, очолює цей навчальний заклад вихідець із Рівненщини Петро Мельник. Він народився у селі Ремчиці, Сарненського району. Петро Мельник був народним депутатом трьох скликань. На останніх виборах до Верховної Ради України (у 2012 році) він до українського парламенту не потрапив.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ