28.07.2013, 01:20

За хабар затримали ректора Податкового університету Петра Мельника - вихідця з Рівненщини

Фото dt.ua

Співробітниками внутрішньої безпеки Міндоходів спільно з МВС України за хабарництво затримано вищу посадову особу Національного університету ДПС України.
Співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки Міністерства доходів і зборів спільно з ГУБОЗ МВС України 27 липня затримано вищу посадову особу Національного університету ДПС України під час отримання хабара, повідомляє Прес-служба Міндоходів.

Він вимагав і отримав від двох громадян України хабар у розмірі 40 і 80 тисяч гривень за вступ їх родичів до навчального закладу, в якому він працював.

Спецоперація правоохоронних органів відбувалась в межах кримінального провадження, зареєстрованого Головним слідчим управлінням МВС України, за ознаками ч.4 ст. 368 КК України. Слідство триває.

Нагадаємо, що в лавах Міндоходів триває спецоперація по боротьбі з хабарництвом.

Як повідомляють українські ЗМІ, очолює цей навчальний заклад вихідець із Рівненщини Петро Мельник. Він народився у селі Ремчиці, Сарненського району. Петро Мельник був народним депутатом трьох скликань. На останніх виборах до Верховної Ради України (у 2012 році) він до українського парламенту не потрапив.