Ми у Facebook
07.08.2013, 13:39

Сімейний клуб: Якою мовою кохання спілкуєшся ти? [Частина 2]

Ми почали розповідати про 5 мов любові та описали дві з них: слова заохочення, час та їхні діалекти.
Нагадуючи читачам про саму ідею, що запропонував у своїй книзі "5 мов любові" Геррі Чепмен хочеться зауважити, що розуміння мов любові допомагає сімейній парі більш ефективно виявляти свої почуття.

Отже, наступними трьома мовами є:

- подарунки;
- допомога;
- дотик.

Комусь важко уявити, та все ж є люди, що байдужі до подарунків, як, наприклад, автор цих рядків, а для когось відсутність якоїсь дрібнички, подарованої коханою людиною, — наче катастрофа. Говорячи про мову кохання й подарунки, слід зауважити, що необов’язково скуповувати ювелірні крамниці, щоб проявити кохання тому, кому це важливо. Достатньо пам’ятати, що важлива не вартість подарунка, а увага. Проявляйте креативність та винахідливість, пам’ятайте: подарунок можна знайти, придбати або ж виготовити самому, що надзвичайно цінуватиметься вашою коханою людиною. Також, важливо дарувати в неочікувані моменти, не лише на день народження чи Новий рік, але й 2 січня, нехай ваш подарунок стане несподіванкою.

Допомога. Перше, про що мають зрозуміти ті, для кого пріоритетною є саме ця мова, це те, що про допомогу потрібно просити. Особливо перший час, допоки ваш коханий (кохана) звикне та зрозуміє в яких сферах допомога вам приноситиме найбільше задоволення. Якщо так сталось, що для вашої половинки допомога є надважливою, то на перших етапах вам допоможе складання невеличкого списку — поспілкуйтесь, поспостерігайте та запишіть ті сфери і справи, в яких ви будете допомагати. Пам’ятайте, допомога повинна відповідати потребам того, кому допомагаєте. Так, наприклад, якщо ви допомагатимете дружині у сфері побуту, а вона чекатиме, що ви зміните памперс — то ви спілкуєтесь на різних діалектах і не знайдете порозуміння. Також, саме в цій сфері ви можете зіштовхнутись із так званими "святими коровами", як то: "тільки дружина має готувати чи то міняти підгузки". І тому варто відійти від цих стереотипів та порушити установлений порядок.

Дотик. Це фізичний контакт. Якщо на хвильку замислитись, то ви пригадаєте два типи людей з вашого оточення. Одних дратуватиме будь-який дотик. Інші постійно всіх чіпають при розмові чи просто так. Це яскравий приклад того, як одні спілкуються мовою кохання "дотик", для інших вона чужа. Триматись за руки, цілуватись, пестити коханого (кохану) під час спілкування, обійматись, переглядаючи фільм чи просто так — ось далеко не повний перелік того, як можна проявити цю мову кохання. Якщо ваш партнер жити не може без дотиків — проявляйте їх наодинці та при інших. Особливо це актуальне в часи, коли інша людина потребує підтримки, саме тоді обійми скажуть про вашу любов більше та краще, ніж тисяча слів.
Щоб визначити мову кохання та почати розмовляти нею — необхідно докласти зусиль. Спостерігайте, спілкуйтесь, ставлячи питання, що тобі найбільше не вистачає та чого хочеться, пригадайте, що найбільше дратує вас чи кохану і ви зрозумієте мову кохання своєї половинки.

Починайте практикувати. Спочатку варто записати, що необхідно зробити та як проявити свою любов. Особливо це актуально, коли ваша мова кохання відрізняється чи не є для вас основною. Коригуйте та допомагайте одне одному знайти порозуміння, робіть це з ніжністю. Мову потрібно вивчити та вдосконалювати, знання не приходить миттєво.

І наостанок хочу застерегти всіх від маніпуляцій та покарань мовою кохання. Покарання мовою кохання свого коханого чи коханої — призведе до величезних розчарувань та втрати довіри, уникайте цього, якщо хочете зберегти свій шлюб.

Будуймо щасливу сім’ю разом!





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ