07.08.2013, 15:02

Луцький фотограф повернув рівнянам "гоночні” 70-ті [+Фото]

У вівторок, 6 серпня, у приміщенні ресторану готелю "Мир” рівнянам продемонстрували серію фотосвітлин з мотокросу "Вадугунс” на трасі "Білий олень”, які були відзняті у Латвії в 1977-1984 роках. Автор фотовиставки – відомий луцький фотограф Владлен Дроботько.
Автор презентував 40 світлин, які повністю занурюють відвідувачів на десятки років тому.

- Я підбирав тільки ті фотографії, які допомагають зануритися в атмосферу тих гонок. Завжди на змаганнях було дуже людно. Багато відомих гонщиків та фотографів туди їздили. Саме ті гонщики й уособлювали в собі справжніх відважних чоловіків, - наголосив Владлен Дроботько.

Більше фото у МЕДІАГАЛЕРЕЇ


У Рівному покажуть раритетні кадри мотокросу за 1977 рік
Цікаво, що всі фотороботи авторського ручного друку та зроблені простим механічним фотоапаратом.

Владлен Дроботько
Владлен Дроботько


Більше фото у МЕДІАГАЛЕРЕЇ

- Для мене фото – це захоплення, хобі, хоча за освітою та професією я вчитель фізичного виховання. Свого часу я був велогонщиком та брав участь у першості світу. Розумієте, хороший фотограф повинен мати добрі знання, бути освіченою людиною та мати високі моральні якості. Поєднання хорошої пам’яті, набутих знань, вміння їх застосовувати та фізична витривалість - складові вдалої "зупиненої миті”. Світлина заслуговує глядацьких симпатій лише тоді, коли вона викликає у свідомості людини експресивні емоції, враження, будить думку та не залишає її байдужою. Хороша світлина буде жити і жити. І ось тоді її можна назвати твором мистецтва, – додав на завершення автор фотовиставки Владлен Дроботько.
У Рівному покажуть раритетні кадри мотокросу за 1977 рік


Щасливе Рівне