Не судилося...
Але те, що сталося з Ліною та Михайлом, навіть завзяті пліткарки не дуже бралися обговорювати.
…Їхня дружба розпочалася ще з дитячого садочка. Саме тоді Михайлик захистив Ліну, прогнавши дряпучого кота, який намагався кинутися на дівчинку, потім вони разом не їли манну кашу і показували язика виховательці, коли та зробила їм зауваження. Далі – дружно і мужньо простояли в кутку аж цілих десять хвилин. Пробачення просили теж разом.
Початкові класи у школі просиділи за однією партою. Завдяки впливу Михайлика, Ліна зростала аж надто відчайдушною: грала з хлопцями у футбол, легко долала всілякі паркани і була дуже «гострою на язик».
Коли дітям виповнилося по десять років, батька Ліни, військового, перевели в інше місто. Дружба «нерозлийвода» розпалася через розлуку.
Трохи пізніше, як вихор, налетів підлітковий вік з його шаленими пригодами. Михайло та Ліна призабули одне одного. Потім у неї з’явився Олег, а в нього – Тася.
Кохання Ліни та Олега неквапом переросло у сімейне щастя. Кожен день розпочинався однаково: фізичні вправи, легкий сніданок. Далі – за стабільним сценарієм– робота, обід, повернення додому, вечеря. Ліні з її запальною вдачею десь за рік так набридла одноманітність, що й додому йти не хотіла. Більше часу почала проводити із подругами, Олегу дорікала, що їй сумно. Він просив потерпіти до літа: буде в них відпустка, помандрують кудись, розважаться.
У Михайла із Тасею сім’я склалася вимушено: не через кохання, а через її вагітність. Так жінка здійснила заплановану мрію – стала дружиною. От тільки чи знайшла щастя? Бо Михайло тримався сім’ї лише заради сина. Ігорчик зростав, як люди казали, весь у батька. До дружини Михайло ставився із прихованою байдужістю. Проте знайомі вважали їхню сім’ю цілком благополучною. А ще від мрії про особисте щастя чоловіка відволікала власна туристична фірма.
Ліна зайшла в цей офіс випадково – від нудьги. Сиділа, ознайомлювалася з різними пропозиціями щодо відпочинку, аж раптом двері відчинилися і зайшов сам господар. Один погляд – і обох неначе блискавка пронизала.
- Лінко!
- Мишко!
Обійми, поцілунки й вигуки «рідний», «рідна». Так зустрічаються лише дуже близькі родичі.
Працівники фірми, що спостерігали за зустріччю зробили саме такий висновок.
Увесь той день був присвячений спогадам. Сидячи у кав’ярні, вони говорили про минуле, сміялися, сумували, захоплювалися колишніми дитячими витівками. Схаменулися, коли офіціант нагадав, що заклад має зачинятися.
Довелося прощатися – до завтра. А потім було кілька днів суцільного щастя і болючої брехні.
Сказавши сім’ям, що їдуть – вона – у відрядження, він – терміново по справах – опинилися у курортному містечку на березі моря. Сонце їм сяяло, ані на хвилинку не ховалося, пташечки щебетали, квіти розцвітали від їхніх поглядів. Здавалося, земля і небо раділи разом із закоханими. Вони мріяли завжди бути разом і вірили, що немає сили, яка б їм завадила. Вони ж можуть розлучитися і змінити власні долі…
Після повернення Ліна пішла працювати у Михайлову фірму. Їхню близькість помітили всі, але мовчали, бо вважали, що це – родинні стосунки.
Одного дня в офіс заглянула Тася, побачила Ліну, послухала працівниць і… знепритомніла. Лікарі діагностували інфаркт. Ігорчик криком кричав за мамою. Михайло всі дні проводив у лікарні. Про особисте відразу забув. Боявся, щоб син без матері не залишився.
А Лінин чоловік Олег несподівано потрапив у ДТП. Покалічився, став інвалідом. Як його, безпорадного, покинути? Довелося Ліні теж забути про власне щастя.
Не зустрічаються більше вони із Михайлом, розмови про розлучення теж зникли. Так, поглядами іноді перехрещуються, а в очах – сум.
Дні тепер – одноманітно-сірі. Навіть коли сонечко сяє, світ набуває для обох жовтого кольору прощання. Нічого не змогли вони змінити, не судилося…

Вербна неділя 2025: коли святкуємо, традиції та значення свята

За тиждень до світлого свята Великодня, християни східного обряду відзначають Вербну неділю, або Вербницю. У 2025 році цей важливий день припадає на 13 квітня, знаменуючи собою початок Страсного тижня – періоду найсуворішого посту та глибоких роздумів перед Воскресінням Христовим.
переглядів: 159
Пишний вівсяний омлет з яблуком а-ля пиріг - ідеальний варіант сніданку вихідного дня

Пухкий вівсяний омлет — унікальний сніданок, який варто подати, коли вранці у вас буде більше часу.
переглядів: 184
Завтра Рівне прощається із двома Захисниками

Завтра у Рівному попрощаються із двома захисниками України – Романом Трофимчуком та Дмитром Карлюком
переглядів: 337
Що значить слово "Амінь"

Одним із найпоширеніших слів у богослужінні святої Церкви є слово «амінь». Воно – найвідоміше з тих, що незмінними перейшли у всі переклади Біблії.
переглядів: 271
Рівняни збирають гроші на медпункт в Донеччині для Захисників України

Кожна пожертвувана гривня може врятувати життя і здоров'я наших Воїнів, адже медичний пункт - це теж місце, де точиться своя боротьба. Боротьба за чиюсь долю.
переглядів: 1244