16.08.2013, 10:54

Керівник "Рівнегазу" заперечує, що його дружина отримала 16 мільйонів на лікарню

Голова правління ПАТ "Рівнегаз" Петро Дубас, зателефонувавши до редакції OGO.ua, назвав недостовірною інформацію, опубліковану інтернет-виданням "Наші гроші" під назвою "Дружина Дубаса без конкурсу і пояснень отримала 16 мільйонів на лікарню".
"Моя дружина не має відношення до фірми "Опорядрембуд", яка згадується у статті", - заявив Петро Дубас.

У липні 2013 року інтернет-видання rivnepost.rv.ua повідомило: "Тамара Дубас вже непричетна до “Опорядрембуду”. Вона вийшла зі складу засновників цієї будівельної фірми. Згідно із витягом із Єдиного Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, у ТзОВ «Фірма Опорядрембуд» станом на 16 липня засновниками є Ірина Максимчук з Березнівського району та Оксана Ляльчук з Рівного".

Раніше інтернет-видання "Наші гроші" поширило інформацію такого змісту:

"Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації 8 серпня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Фірма Опорядрембуд» на реконструкцію поліклініки КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня» під лікувальний корпус. Вартість угоди склала 15,98 млн грн. Про це повідомляється у «Вісник удержаних закупівель». Будівельні роботи у лікарні в смт. Володимирець повинні виконати до кінця поточного року. Що саме робитимуть в приміщенні – невідомо, оскільки техзавдання на «ВДЗ» не розміщено. Тендер провели без відкритого конкурсу – по «закупівлі у одного учасника». Вибір неконкурентної процедури пояснили необхідністю завершити роботи до кінця року через поганий стан будівлі та загрозу її руйнування. Разом з тим, чому для виконання робіт був обраний саме «Опорядрембуд», не пояснюється. Основним власником фірми «Опорядрембуд» з часткою в статутному капіталі 51% є Тамара Дубас – дружина депутата Рівненської облради Петра Дубаса, голови правління вищезгаданого ПАТ «Рівнегаз». За останні п’ять років фірма виграла тендерів на 159,63 млн грн. Ще однією співзасновницею «Опорядрембуду» є Любов Ясельська. Її інша фірма – ТОВ «Теплопроектмонтаж» – найбільше відома тим, що регулярно розігрує будівельні тендери з компаніями співробітників «Рівнегазу», а саме «Рівнеагроспецмонтажем» (до складу власників входить Петро Торгун – заступник Петра Дубаса по ПАТ «Рівнегаз») і МПП «Трансформатор» (засновники Лариса та Олександр Климчуки, останній відомий як головний інженер Здолбунівського управління по експлуатації газового господарства «Рівнегазу»). Разом ці три компанії уже розіграли цього року два конкурси на будівництво газопроводів – на 15,85 млн грн. і на 29,22 млн грн."

"Ні моя дружина, ні Ясельська не є засновниками фірми "Опорядрембуд", - зазначив Петро Дубас у розмові з кореспондентом OGO.ua.