16.08.2013, 16:00

На Рівненщині директора медколеджу, що вимагав хабар, не затримували, а лише опитали

Нагадаємо, за прийняття абітурієнта на державну форму навчання директор медичного коледжу вимагав 750 доларів США.
Як повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області, встановили, що посадовець вимагав та намагався отримати 750 доларів США від батьків абітурієнта за прийняття останнього на державну форму навчання.

Працівники УМВС України в області виявили та припинили правопорушення в той час, як за вказівкою директора коледжу його підлеглий робітник отримав гроші та повинен був передати йому за місцем проживання.

Скандального ректора Мельника затримали на кордоні з Рівненщиною

В управлінні освіти і науки Рівненської облдержадміністрації стверджують, що офіційно до них такої інформації не надходило і вони навіть не знають, про якого саме директора йде мова. Про жодний випадок хабарництва у вищих навчальних закладах з початку вступної кампанії-2013 в управлінні не знають.

Тим часом, за словами правоохоронців, директора медколеджу не затримували, а лише опитали, оскільки фактично, мовляв, цих грошей він не брав. Наразі вирішують питання про обрання йому запобіжного заходу.

Як стало відомо порталу OGO.ua, мова йде про Костопільську філію Рівненського базового медичного коледжу. На офіційному сайті управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації вказано, що керівником цього навчального закладу є Ігор Носко.

До речі, у 2011 році на Рівненщині працівники прокуратури та міліції затримали "на гарячому" під час вимагання та одержання хабара у сумі 10 тисяч гривень директора одного з медичних училищ на Рівненщині. Встановлено, що за таку суму грошей директор навчального закладу повинен був зарахувати абітурієнтку на навчання та надати їй ліжко-місце в гуртожитку.

А у червні цього року у Рівному на хабарі затримали працівника водного університету. Завідувач навчальної лабораторії НУВГП вимагав та отримав три тисячі гривень у студента третього курсу за успішні оцінки на екзаменах та заліках.