19.08.2013, 17:06

Фінал легкоатлетичної естафети у Москві пройшов без рівнянки

Останньою надією для Рівного на здобуття хоч якоїсь нагороди на Чемпіонаті світу з легкої атлетики у Москві залишалася естафета 4х400, у якій мала брати участь і наша Ольга Земляк. Проте рівнянки у стартовому листі забігу не виявилось.
Фінал естафети 4х400 міг взагалі пройти без української жіночої команди, адже наша команда, разом із рівнянкою Ольгою Земляк, показала 9-й результат. У фінал мали змогу пройти лише кращі 8 команд.

Але допоміг його величність випадок.

Справа в тому, що одна з переможниць кваліфікаційного забігу, команда Ямайки, на фініші припустилася помилки - одна з ямайських спортсменок перетнула межі своєї доріжки, забігши на сусідню.

Такі дії є порушенням регламенту змагань, тож команда Ямайки отримала дискваліфікацію, а українки - місце у фінальному забігу.

Рівненські легкоатлети в Москві - поки без нагород

У півфінальному забігу за Україну, окрім Ольги Земляк, бігли Дарина Приступа, Аліна Логвиненко та Наталія Пигида.

Проте на фінальний забіг тренерський штаб збірної України вирішив внести зміни і замість нашої Ольги на доріжку вийшла інша - кременчужанка Ольга Ляхова.

Про причини портал OGO.ua поцікавився у самої Ольги Земляк.

- Є багато причин, - говорить рівненська легкоатлетка, учасниця Олімпійських Ігор-2012 Ольга Земляк. - Одна з них це те, що у мене дуже довгий сезон і я втомилась. А ще я застудилась. Тому не могла брати участі у фіналі.

Про враження Ольги Земляк від змагань, про власний виступ та плани на майбутнє читайте у найближчих публікаціях порталу OGO.ua

Зазначимо, що свій результат, у порівнянні з кваліфікаційними змаганнями, збірна України покращила - 3:27.38 (у кваліфікації було 3:29.63). Проте для медалей і цього виявилось недостатньо - п'яте місце.

Відео фінального забігу:


Загалом на Чемпіонаті світу українська збірна виборола 3 медалі - 2 золоті і 1 бронзову. Найкращою стала команда Росії - 7 золотих, 4 срібних і 6 бронзових.