25.08.2013, 22:53

Концерт до 730-річчя Рівного: Христина Соловій "зачепила" рівнян за живе, а "OT VINTA" й "ТНМК" змусили танцювати та стрибати [+Фото]

Здавалося б, як можна на одній сцені поєднати українську ліричну автентику, хіп-хоп та рок в рамках кількагодинної концертної програми. Виявляється можна. Христина Соловій, ТНМК та ОТ VINTA не залишили байдужими нікого з рівнян.
Зірка проекту "Голос країни" Христина Соловій, розповіла, що приїхала у Рівне вперше й обов'язково завітає ще, адже хоче побувати у поліських лісах й на озерах.

Неймовірно драйвовим вийшов виступ тих, для кого Рівне - не далеке місто, а рідний край.Після спокійних пісень Христини Соловій, "ОТ VINTA" своїм запалом швидко розворушили рівнян, що прийшли на концерт.

Коли "ОТ VINTA" пішли - запал у рівнян не згас, адже на сцені з'явилися ті, заради кого чимало рівнян йшло на майдан - це "ТНМК".Фагот та Фоззі відіграли чимало відомих хітів, а також пригадали "Братів Гадюкіних" й заспівали "Файне місто Тернопіль".Не відмовили гості рівнянам й у автографах та фото.
Щасливе Рівне