26.08.2013, 14:30

У Рівному нагородили переможців рейтингу "Гордість міста 2013" [+СПИСОК]

У неділю, 25 серпня, у міському Будинку культури пройшла церемонія нагородження переможців одинадцятого загальноміського рейтингу "Гордість міста". Найкращі рівняни отримали відзнаки за заслуги перед містом та звання "Почесний громадянин міста".
Цього року церемонія нагородження пройшла у новенькому, щойно відкритому, Будинку культури. До святкування запросили переможців "Гордості міста", "Почесних громадян міста" та гостей із Польщі, Словаччини та Росії.

- Сьогодні ми вшановуємо людей, які зробили найбільший вклад у розвиток Рівного. Ми пишаємося ними і надіємося, що вони й надалі будуть натхненно працювати на благо нашого міста, - розпочав промовою церемонію нагородження міський голова Рівного Володимир Хомко.Більше фото у МЕДІАГАЛЕРЕЇ

Першій звання „Почесний громадянин міста Рівного” посмертно присвоїли Надії Франківній Маринович, директору школи „Центр Надії”, за впровадження демократичних засад в освітянську діяльність. Всі присутні вшанували пам’ять Надії Маринович хвилиною мовчання.

Надалі мер нашого міста відзначив „Почесним громадянином міста Рівного” Ірину Первушевську, директора міського Палацу дітей та молоді, як найбільшого реформатора з-поміж подібних закладів України.- Я дуже вражена. Мені не вистачить, мабуть, тих слів, щоб виказати мою подяку всім тим, хто виконує величезну роботу у рівненському ПДМ. Ми були, є, і будемо завжди правильно виховувати молоде покоління. Дякую вихователям, дітям, батькам, міській владі, управлінню освіти, всім тим, хто небайдужий до такої величезної справи, як виховання. ПДМ славив, славить, і буде славити Україну, Європу, світ, і саме головне - наше рідне Рівне! – наголосила Ірина Первушевська.До вашої уваги весь список нагороджених „За заслуги перед містом” 1-го ступеня за діяльність, що сприяла підвищенню авторитету міста Рівного на регіональному рівні, за тривалі зусилля, що увінчалися успіхом на користь міста та його мешканців:

Більше фото у МЕДІАГАЛЕРЕЇ

- викладач комунального закладу „Рівненська державна художня школа” Анатолій Мартиненко;

- директор науково-виробничої фірми "Продекологія" Андрій Лозін;

- пенсіонер, учасник національно-визвольних змагань, голова Рівненської організації „Братство вояків УПА” Василь Кирилюк.

Відзнаку „За заслуги перед містом” ІІ ступеня за багаторічну плідну працю, діяльність у певній галузі, що сприяла підвищенню її авторитету та престижу, і за тривалі зусилля, що увінчалися успіхом, присвоїли:

- старшому викладачу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка Нелі Нікітіній;

- керівнику народного аматорського хору ветеранів війни та праці „Патріот” Петру Фесаю.Відзнаку „За заслуги перед містом” ІІІ ступеня за багаторічну плідну працю на одному підприємстві, установі, організації, що сприяла підвищенню їхнього авторитету, престижу, за тривалі зусилля, що увінчалися успіхом, отримали:

Більше фото у МЕДІАГАЛЕРЕЇ

- лікар-терапевт загально терапевтичного відділення Рівненської центральної міської лікарні Лідія Бурик;

- вчитель фізики Рівненської гімназії „Гармонія” Ярослав Левшенюк;

- директор Товариства з обмеженою відповідальністю „Фірма Либідь” Юхим Герман;

- декан факультету здоров’я, фізичної культури і спорту МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука Лідія Завацька;

- майстер з експлуатації житлового фонду житлово-комунального підприємства „Сонячне” Михайло Свінтозельський;

- водій комунального автотранспортного підприємства 1728 Валентин Хіміч.Інші переможці ХІ загальноміського рейтингу популярності "Гордість міста - 2013":

"Тріумф" — Олена Присяжненко, керівник „Танцювального БУМу”.

Краще підприємство — Товариство „Хлібодар”, керівник Микола Загривий.

„Краща торгова марка” — ТМ „Рівень” Товариство „Рівень - ЛТД”, директор Мар’ян Года.

В номінації „Краща торгова марка” визнана ТМ „Вікнова” Товариство „РЕНОМЕ-ПАРТНЕР”, директор Людмила Кубай.

Кращий керівник підприємства — генеральний директор товариства компанії „Пульсар і Ко” Віктор Прищепа.

Кращий заклад науки та освіти — Рівненський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей” №19, директор Інна Верхова.

Кращий дошкільний навчальний заклад — Центр ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами „Пагінець”, завідувач Тамара Савчук .

Кращий будівельник — Голова правління громадської організації „Асоціація працівників будівельної галузі м. Рівне та Рівненської області” Ігор Мічуда.

Краща благодійна акція – XVIII Благодійний марафон „З вірою в майбутнє” Рівненського ПДМу, директор Ірина Первушевська.

За серію благодійних акцій "Різдяний перездвін" в 2013 році в номінації Краща благодійна акція, меценат перемогло ПАТ „РЕНОМЕ”, генеральний директор Надія Гладкевич.

Кращий вчитель – вчитель фізичного виховання Рівненського НВК „Колегіум” Олег Левенець.

Кращий учень – учень школи інтелектуальних ігор Рівненського ПДМ Валерій Крушельницький.

Кращий ЗМІ — газета Рівненської міської ради „7 днів”, головний редактор Людмила Мощняга.

Кращий письменник, поет — письменник, член Національної спілки письменників України Василь Басараба.

Кращий лікар – завідувач педіатричного відділення поліклініки №3 міської дитячої лікарні Рівненської міської ради Тамара Літвінчук.

Кращий медичний колектив – Відділення жіночої консультації №3 поліклініки №3 Рівненської міської ради, завідувач Людмила Кириллова.

Кращий колектив культури та мистецтва – комунальний заклад „Рівненська дитяча музична школа №2”, директор Сергій Климчик.

Кращий представник культури і мистецтва – скульптур, член Національної спілки художників України Петро Подолець.

Кращий спортсмен — майстер спорту України міжнародного класу (дзюдо), чемпіонка та бронзова призерка ХХІІ літніх ігор Дефлімпійських ігор Катерина Гусєва.

Краща спортивна команда – команда „Екстрім” учнів навчально-виховного комплексу „Колегіум”, директор Петро Куделя.

Більше фото у МЕДІАГАЛЕРЕЇ
Щасливе Рівне