Коли на Рівненщині почнеться "бабине літо"?
Фахівець вважає, в даний час з упевненістю говорити про кардинальну зміну клімату через діяльність людей не варто.
"Стверджувати, що клімат різко міняється через людей, - не дуже коректно. За погодою в Україні, порівняно з іншими країнами, спостерігають недавно. А саме — з 1881 року. В історичному проміжку це дуже малий період. У тому, що зараз часто обговорюють глобальні зміни клімату, є багато комерційної складової".
ТОП-5 порад для водіїв під час негоди
За словами Наталки Діденко, дощова осінь буває в Україні щороку, і так було завжди.
"На різкі зміни погоди останнім часом звертають увагу, бо до нас почала приходити серія циклонів. А зазвичай циклон не приходить один. Йде до нас із Півдня, себто Балкан, або ж із Західної Європи. Він тягне за собою й інші. Вересень розпочався з атмосферних фронтів і холодних циклонів, так буде й надалі".
Погода на Рівненщині: до кінця тижня дощі
Столичний синоптик Олег Христевич погоджується, клімат поступово змінюється завжди. Але до значних перемін погоди це поки що не призводить. Найлегше зробити прогноз погоди на найближчі пару днів. Довготривалі передбачення робити складно.
"Потепління треба трохи почекати, - коментує синоптик, - От сьогодні, приміром, за старим стилем — лише п'ятий день осені. А народні прикмети про бабине літо якраз за старим стилем і складалися, орієнтувалися на нього в часі. Тому двотижневе потепління буде не раніше середини жовтня. Люди до того часу вже встигнуть добре вдягтися, а тут раз — і потепліло. Такий приємний і несподіваний сюрприз людям буде".

прогнози синоптиків, погода Рівне, погода Рівненщина, погода Україна, погода, бабине літо
У Рівному новонароджена донечка військового отримала в подарунок унікальну колиску ручної роботи

У День матері, 11 травня, в родині військовослужбовця Вадима та його дружини Ольги народилася донечка — перша дитина, яка з’явилася на світ цього дня в Рівненському обласному перинатальному центрі.
переглядів: 183
У Рівному відремонтують аварійні сходи біля облмуздрамтеатру

Аварійні сходи біля Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру буде відновлено. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль. Рішення про ремонт ухвалено спільно з міською владою.
переглядів: 215
Рівнерада закупить 50 дронів для потреб ЗСУ на понад 10 мільйонів гривень

Департамент економічного розвитку Рівненської міської ради оголосив тендер на придбання 50 сучасних дронів DJI Matrice 4T. Загальна вартість закупівлі становить 10,5 мільйона гривень.
переглядів: 198
На Рівненщині аграрії завершують весняну посівну: засіяно 90% площ

На Рівненщині аграрії вже засіяли ярими культурами 90% запланованих площ. Про це повідомив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль.
переглядів: 548
Чи прийде потепління цього тижня на Рівненщину

Температурний фон залишиться на 3-7 градусів нижчим від багаторічних показників завдяки холоду, що не припиняє надходити з півночі Європи.
переглядів: 93