Український гурт "Pur:Pur" зіграє унікальний акустичний концерт у Рівному [Анонс]
Музику "Pur:Pur" створюють четверо молодих і талановитих українських українських музикантів:
Ната Сміріна — вокал, клавіші, перкусія
Аліна Бронішевська — клавіші, бек-вокал, перкусія
Євген Жебко — гітара
Григорій Олійник — барабани
Нині за плечима музикантів чотири цікавих й зовсім несхожих один на один альбомів, експерименти з акустичним, електронним і роковим звучанням та співпраця екс-учасником гурту "П'ятниця" Андрієм Sun Запорожцем. Пісні гурту - переважно англомовні, але є й композиції українською та російською мовами.
Гурт часто виступає на різноманітних музичних майданчиках Харкова, Одеси, Києва, а також у Санкт-Петербургу й Москві.
Музика гурту "Pur:Pur" звучить на багатьох фестивалях, зокрема "Stereoleto", "ВДИХ", "Джаз-Коктебель", "КаZантип", "Сусідній світ", "Садиба Джаз", в телепроектах "Вечірній Ургант", "Підйом", "Tviй формат", "Що? Де? Коли?" та рекламних роликах. Про колектив захоплено відгукуються відомі у світі видання "Esquire" та "Rolling Stone".
На честь 5-річного ювілею гурт підготував для рівнян енергійну й проникливу програму. Шанувальників чекає не просто виступ, а тепла зустріч, під час якої "Pur:Pur" виконають свої нові та старі композиції в оригінальному трактуванні.
Офіційний сайт гурту
Сторінка гурту ВКонтакті
Сторінка гурту на Facebook
Канал гурту на Youtube
![](https://ogo.ua/images/articles/1567/big/1379924210.jpg)
Концерт гурту "Pur:Pur" відбудеться у Рівному у четвер, 3 жовтня, у ресторані "Le Chalet". Початок о 19:00.
Бажаючі отримати квитки на концерт "Pur:Pur" - звертайтеся за телефонами (098)7145294 або (063)2201460 (Олександр)
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Le Chalet, акустичний концерт, концерт, музика, Харків, Гурт "Pur:Pur"
У Рівному відбулася виставка "Символи українських традиційних свят"
![](/images/articles/2/small/1739028625.jpg)
Нещодавно в Рівному презентували відкриття виставки "Символи українських традиційних свят". Побачити її можна в ТРЦ "Злата Плаза" на -1 поверсі.
переглядів: 46
На Рівненщині відстрілюють лисиць через сказ
![](/images/articles/2/small/1739021159.jpg)
У період з 8 по 28 лютого на території Гощанської громади проводитимуть рейди з регулювання чисельності лисиць. Відстріл здійснюватимуть у ці вихідні дні (субота, неділя), аби запобігти подальшому поширенню сказу.
переглядів: 123
Підозрюваного у вбивстві знайомого взяли під варту на час слідства
![](/images/articles/2/small/1737207238.jpg)
У Рівненському міському суді 8 лютого відбулося засідання щодо обрання запобіжного заходу для 65-річного жителя Чернігівщини, якого підозрюють в умисному вбивстві.
переглядів: 114
Рівняни сьогодні провели в останню путь Миколу Войтовича
![](/images/articles/2/small/1739011404.jpg)
На Майдані Незалежності у Рівному сьогодні відбулося прощання з Героєм Миколою Войтовичем.
переглядів: 153
Двомісячне немовля в реанімації внаслідок ДТП на Дубенщині
![](/images/articles/2/small/1739012964.jpg)
Трагедія на Рівненщині. У ДТП важко травмувалося двотижневе немовля. Хлопчик наразі перебуває у реанімації.
переглядів: 669