Макс Кідрук у Рівному: "Багато людей хочуть БУТИ письменниками, але мало людей хочуть ними СТАТИ"
Офіційний бук-трейлер книги, який Макс Кідрук зняв і змонтував сам:
"Я ніколи не пишу про те, чого не знаю, і чого не бачив на власні очі"
"Всі п'ятеро студентів у романі мають реальних прототипів у житті. Це мої друзі, з якими я навчався у Швеції"
"Якщо людина приїде у ті місця, вона це все побачить на власні очі. Там не буде, хіба що, лабораторій, а все інше - реальне"
"Єдине місце у "Твердині", де я не був, це Мадре-де-Діос - найбільш непрохідні джунглі світу. Там взагалі мало хто був, а з тих, хто був, мало хто повернувся живим"

"Задумка "Твердині" виникла з віри в те, що в Перу задовго до інків існувала інша цивілізація, значно більш технологічно розвинута. Певні руїни, які історики приписують інкам, не могли їм належати. Я доводжу це в романі не як історик, а як інженер"
"Вся всесвітня історія - це шпалери, наклеєні цивілізаціями переможців"
"Я почав писати "Твердиню" до "БОТа". Одна з причин, чому я пропустив "БОТ" вперед - він почав мені снитися"

"В пустелі Сахара я вперше в житті зрозумів, що таке "агорафобія" - страх відкритого простору. Я тоді подумав, що якщо раптом з'явиться щось, що загрожуватиме мені - я нікуди не втечу. Не тому, що немає куди, а тому що сенсу то нема"
"Багато читачів критикували любовну лінію в романі "БОТ". У "Твердині" вона вийшла з третього чи п'ятого майже на перший план"
"Я не люблю хепі-ендів. Я люблю реальні історії. Мене не цікавить, чи сподобається вам моя історія, мене цікавить, чи ви в неї повірите"

"Коли ми говоримо про стосунки між чоловіком і жінкою, то те, що є хепі-ендом для вас (жінок), не завжди є хепі-ендом для нас. Хепі-енд для вас - для мене аж ні разу не хепі-енд" :)
"Найнебезпечніший випадок у житті - коли мене заарештувала таємна поліція в Дамаску (Сирія) за чотири дні до Єгипетської революції. Поки у мене не забрали телефон, мені пощастило зателефонувати до видавця, він підняв МЗС, вони вночі підняли посла, який встиг мене витягти звідти. Бо писав би я зараз роман на клаптику туалетного паперу в сирійській в'язниці..."
"Дуже багато людей хочуть БУТИ письменниками, але дуже мало хочуть ними СТАТИ"
"Для професійного письменника необхідно багато читати. Моя планка і рекомендація - 100 книг в рік. Це приблизно по три дні на книгу"

"Класику не можна писати, нею потрібно стати. Чудовий приклад - О'Генрі. 60 років після смерті його не визнавали класиком американської літератури. Визнали лише тоді, коли померли всі його сучасники"

"Я люблю Хемінгуея, Фіцджеральда і, особливо, люблю Льосу. Десь уже зараз у мене прокльовуються задумки не гостросюжетних, а гостросоціальних романів. Навіть у стилі Льоси"

"На презентацію привіз у півтора раза більше книжок, ніж раніше - і знову не вистачило" :)

"За рейтингами продажу слідкую у ТОП-20 книгарні "Є". За півтора тижня "Твердиня" вже на другому місці. Перше - нова книга Люко Дашвар, третє - "Інферно" Дена Брауна. Ось так за півтора тижні я "вставив" Дена Брауна"

Презентація "Твердині" у Рівному, організована рівненською МГО "Література.RV", стала для письменника першою платною презентацією, проте ще за день до заходу квитків на неї не залишилося.

Кілька "фішок" нової книги:
- Це найбільша книга Максима - 581 сторінка, майже 170 тисяч слів
- На створення книги пішло 1107 годин
- Наприкінці книги є післямова, де згадуються всі, хто був дотичним до презентації попередньої книги "БОТ". Серед них, що приємно, чимало рівнян.
- у кінці книги є список музики, рекомендованої для прослуховування під час прочитання.

По завершенні "Твердині" до Макса стояла черга - за книгами, фото й автографами. До слова, Макс Кідрук зауважив, що всеукраїнського туру з наступною книгою, "На Зеландію", певно не буде, але в Рівне її пообіцяв обов'язково привезти.

небезпека, подорож, психотрилер, роман, "Твердиня", презентація, Максим Кідрук
У травні жителі сіл Рівненщини зможуть отримати послуги ЦНАПу за місцем проживання

Адміністратори Центру надання адміністративних послуг продовжують щосереди виїжджати до сільських населених пунктів громади, щоб надавати послуги без необхідності відвідувати місто.
переглядів: 15
Фермери Рівненської області отримали понад 7 мільйонів гривень держпідтримки на утримання худоби

У 2025 році фермерські господарства Рівненщини вже отримали 7,2 мільйона гривень державних дотацій за утримання корів, кіз та овець.
переглядів: 87
На Рівненщині зростає кількість патронатних родин

У Рівненській області нині функціонує 17 патронатних родин, які тимчасово приймають дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.
переглядів: 74
Посол Аргентини завітала на концерт П’яццолли у Рівненській філармонії

У Залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії відбулося музично-театралізоване дійство, присвячене видатному аргентинському композитору Астору П’яццоллі — одному з найвпливовіших творців сучасного танго.
переглядів: 79
у Рівному створять відділення психіатричної допомоги дітям

У Рівненській обласній дитячій лікарні з’явиться нове психоневрологічне відділення.
переглядів: 95