Юрій Луценко: Янукович звільнить Тимошенко
- Юлію Тимошенко звільнять, - говорить Юрій Луценко. - Сьогодні цей процес почався, і він буде завершений. Хто формально підпише цей указ, зрозуміло, - Янукович. Хто від цього виграє – Україна, бо зможе звільнитися від нав’язаного, неприродного шляху. Від цього виграє, частково, звичайно, і сама Тимошенко", - сказав Луценко.
На його думку, звільнення Тимошенко відкриє Україні "браму в Європу", яку Україні відчинили цього року.
"Опозиція має святкувати. Підписання угоди про асоціацію не є перемогою тільки Януковича, це досягенння України, її громадян, які формували цю необхідність і нарешті її добилися. Янукович є нашим (опозиції) попутником до 27 листопада, коли він підпише угоду про асоціацію. Наступного дня він стане мішенню для української опозиції, бо всі єврозакони, європерспективи при президенті Януковичі дорівнюють майже нулю", - сказав Луценко.
Юрій Луценко у Рівному: "Перемогти Януковича можливо"
"Тому цього року треба підписати угоду про асоціацію, у 2015-му – змінити президента, у 2017-му, на парламентських виборах, - підтримати проєвропейську більшість у парламенті", - додав він.
Коментуючи переміщення колишнього заступника генпрокурора Рената Кузьміна, Луценко згадав "радянський досвід, на якому вихований нинішній президент, коли товариш Сталін раптом виявив, що Єжов не виправдав довіру партію і виявився імперіалістичним шпигуном".
"Дуже схожа ситуація. Призначили цапа відбувайла... Всі це знали, я в камері це знав з першого дня, що цим все закінчиться. Але тут важливий сигнал для всіх посіпак, які вважають, що виконання царської волі, яке суперечить закону, їм дає перспективу. Це дуже добрий сигнал перед виборами: жити треба по закону, інакше, рано чи пізно, - дах впаде і прийдеться відповідати", - сказав він.

Віктор Янукович, Юлія Тимошенко, Юрій Луценко, звільнення, політика
Попередження про погіршення погодних умов на Рівненщині

За даними синоптиків, 24 березня на території Рівненської області та в місті Рівне очікуються пориви північно-східного вітру силою 15-18 м/с.
переглядів: 241
Рівненські танцівниці здобули перше місце на чемпіонаті України

Вихованки ансамблю спортивного бального танцю «Ритм» Палацу дітей та молоді Рівного вибороли перше місце на Чемпіонаті України з танцювального спорту.
переглядів: 265
Цьогоріч у Рівному планують відкрити KFC

KFC Україна планує розширення мережі ресторанів у 2025 році, зокрема, компанія має намір відкрити новий ресторан у Рівному.
переглядів: 299
В Острозькій громаді знижується рівень захворюваності на грип та ГРВІ

В Острозькій ОТГ спостерігається позитивна динаміка щодо захворюваності на грип та ГРВІ. За останній тиждень рівень захворюваності знизився на 17,3%.
переглядів: 241
Хвороба Лайма на Рівненщині: Що робити, якщо вкусив кліщ

У Рівному за шість місяців 2024 року було зафіксовано 19 випадків хвороби Лайма (одна дитина).
переглядів: 696