Із 2014 року припиняє діяти класифікатор видів економічної діяльності КВЕД-2005
У зв’язку з цим, юридичним особам та фізичним особам-підприємцям, які не здійснили зміну КВЕД-2005 на КВЕД-2010, необхідно до 31.12.2013 року звернутися до Реєстраційної служби управління юстиції за своїм місцем знаходження для внесення відповідних змін у Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
Діючі нормативні документи не передбачають здійснення підприємницької діяльності у 2014 році за КВЕД-2005.
Задля уникнення черг заздалегідь зверніться у відповідні служби для заміни КВЕДів.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Чи переводимо годинники у 2025 році на літній час?
![](/images/articles/2/small/1738686590.jpg)
Українці досі не знають напевне, чи доведеться їм переводити годинники на літній час у 2025 році. У чому причина?
переглядів: 807
До Дня закоханих НБУ випустив срібну монету "Сила кохання"
![](/images/articles/2/small/1738906224.jpg)
З нагоди Дня святого Валентина Національний банк України ввів в обіг особливу пам'ятну монету "Сила кохання". Ця срібна монета стала справжнім подарунком для всіх закоханих та колекціонерів.
переглядів: 292
“Преміата” – втілення італійського духу
![](/images/articles/2/small/1738919724.jpg)
Цей бренд має більш ніж 100-річний досвід виготовлення італійського взуття вищої якості - і в даний час Premiata знаходиться в авангарді сучасної моди. Експериментуючи з матеріалами та дизайнами, бренд випускає кросівки та черевики у стилі ретро, пропонуючи різноманітну колірну палітру. Граціано Мацца, який стоїть біля керма сімейної компанії з 1980-х років, каже, що йому подобається виходити за межі «нормальності». У цьому він вірний традиціям, заповіданим його предками. Справді, бренд Premiata – це щось дивовижне.
переглядів: 198
На території Гощанської громади протягом лютого відстрілюватимуть диких тварин
![](/images/articles/2/small/1738906637.jpg)
З 8 по 28 лютого 2024 року на території Гощанської громади проводитиметься рейд із відстрілу лисиць, вовків та єнотовидних собак.
переглядів: 328
У рівненському ЦНАПі відновили прийом документів на реєстрацію транспортних засобів
![](/images/articles/2/small/1738840450.jpg)
З 6 лютого 2025 року відновлено прийом документів для реєстрації та перереєстрації транспортних засобів у сервісних центрах МВС.
переглядів: 343