Після відвідин рівненських лікарень можна починати лікувати нерви
Я, звісно ж, погодилася, чому б людині не допомогти, тим паче, що маєш таку можливість. По дорозі ми обговорювали можливі варіанти, якщо не захочуть приймати без прописки, без медичної картки, але з цим проблем не виникло, натомість з самим прийомом лікаря - проблем виявилося значно більше.
У реєстратурі нас направили до терапевта, але перед тим сказали зайти і завести медичну картку. Тут все без проблем: даєш паспорт, заповнюєш дві папірячки і готово. Далі ж - "сім кіл пекла".
Підійшли в перший кабінет, лікар приймала до 12 години, ми зайшли об 11:30, але почули відмову. "Вийдіть, ви що не розумієте, що прийом вже завершено". А як же завершено прийом, коли ще півгодини робочого часу?! "Вам болить - нічого, почекаєте наступного лікаря"! А якщо я вмиратиму, то теж скажуть, щоб почекала коли прийде лікар за півгодини?
Повертаємося до реєстратури і дивимося, які ще терапевти приймають з 12 години. Виявляється, що таких є ще 3 чи навіть 4... Але це тільки на папері написано, що приймає так багато лікарів, насправді ж - 2 кабінети зачинені, відповідно до 2-х інших величезні черги.
Зайняли чергу, сподіваємося, що тут нарешті нададуть нам омріяну швидку медичну допомогу. Дочекалися, але не допомоги, а того, що знову відправили у реєстратуру...талончик виявляється потрібен, щоб прийти до лікаря, то для чого ж ця черга тоді, якщо прийом по талонах?!
У реєстратурі направляють до іншого терапевта, виписують талончик, а нам вже хочеться просити ще одне направлення тільки вже до невропатолога. І нарешті вже тут подругу приймають, а те, що хворій людині довелося бігати по поверхах, "тріпати" свої нерви та навіть плакати, то це те, що залишається з кадром медичних буднів.
Дивує розуміння того, що тепер люди йдуть у медицину не для того, щоб реально допомагати людям, не через те, що бачать у цьому своє призначення. "Лікар - престижна професія, та ще і хабарі носять, то гроші в родині будуть", - ось яким принципом керуються майбутні рятівники людських життів. А як же клятва Гіпократа, яку вони давали перед іншими людьми, а найголовніше перед власною совістю. Як на мене, найголовніше завдання лікаря - зробити все, що можна, щоб людині стало краще, не дивлячись на гроші, статус...Лікувати не тільки тіло, а й душу, а цього, певно, наших медиків не навчають ніде...
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Ветеран війни перевірить рівненські пандуси на доступність
![](/images/articles/2/small/1739795555.jpg)
Чи зручні у Рівному пандуси для людей на візках? Відповідь на це питання спробує знайти ветеран російсько-української війни, боєць 3-ї окремої штурмової бригади Євген Сивопляс.
переглядів: 18
Рівненська облрада виставляє на аукціон старі авто комунальних закладів
![](/images/articles/2/small/1739800739.jpg)
Рівненська облрада виставляє на аукціон старі авто комунальних закладів Комісія затвердила вартість 24 одиниць автотранспорту, що належать комунальним закладам і підприємствам обласної ради.
переглядів: 26
У Рівному відбудеться «Операція-вакцинація»: коли і де можна отримати щеплення
![](/images/articles/2/small/1739798238.jpg)
18 лютого у Рівному відбудеться масштабний інформаційно-роз’яснювальний захід «Операція – вакцинація», під час якого всі охочі зможуть безкоштовно отримати щеплення.
переглядів: 94
Перший матч цього року"Верес" зіграє 2 березня
![](/images/articles/2/small/1739729014.jpeg)
Рівненський «Верес» повертається на футбольне поле у рамках 19 туру VBET Української Премʼєр-ліги.
переглядів: 123
На Рівненщині зростає захворюваність на грип та ГРІ: понад половина хворих — діти
![](/images/articles/2/small/1739793729.jpg)
Епідеміологічна ситуація на Рівненщині залишається напруженою — за останній тиждень кількість хворих на грип та гострі респіраторні інфекції зросла на чверть. Наразі перевищення епідемічного порогу складає 90%, а 65% від усіх випадків припадає на дітей.
переглядів: 141