24.10.2013, 22:03

Зима на Рівненщині очікується теплою [+Відео]

Як повідомив директор Українського гідрометцентру Микола Кульбіда, найближчий січень передбачається значно теплішим кліматичної норми. Грудень за температурним режимом буде близьким до норми.
В Україні середня температура зимового періоду, за попередніми прогнозами, очікується вище норми. Тобто, на питання, якою буде зима 2014 в Україні, відповідь зрозуміла - теплою.

Координатор програми зі зміни клімату Національного екологічного центру України Марія Сторчило стверджує, що зима буде сніжною і відносно теплою. "Очікується надзвичайна кількість опадів - снігу, дощів, а також сильні вітри. Але підстав очікувати дуже низьких температур і сильних морозів немає", - говорить експерт.

Раніше Укргідрометцентр спростував прогнози деяких західних метеорологів, які дійшли висновку, що Європу чекає найхолодніша зима за сто років, причому морози протримаються до самого квітня, повідомляє Оpogode.ua.

Рівнянам слід готуватися до найхолоднішої зими за останні 100 років

З цими даними згоден німецький фахівець Домінік Юнг. Публікуючи свій прогноз, він додав, що "сам щулиться при вигляді результатів, які видала його комп'ютерна модель". Крім того, фахівці побоюються "звірячого вітру" зі сходу Росії.

Дізнайся погоду на OGO.ua!

Начальник Рівненського обласного центру з гідрометеорології Богдан Масовець розповів про те, якою буде зима 2013-1014 на Рівненщині:Зима в Украине будет очень снежной и почти до 1 мая
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ