24.10.2013, 10:07

Затримали розбійників, які пограбували бізнесменів з Костополя і вивезли їх у багажнику в ліс

У вересні група озброєних молодиків напала на подружжя бізнесменів із Костополя. Бандити нещадно їх били та погрожували вогнепальною зброєю, аби дізнатись, де підприємці зберігають свої матеріальні цінності.
Про це повідомили з СЗГ УМВСУ у Рівненській області.

Чоловік та жінка, злякавшись втратити найдорожче – своє життя, погодились віддати все. Зловмисники запроторили подружжя в багажних їх же автомобіля та поїхали на ньому до будинку потерпілих, де забрали всі їх заощадження – гроші в сумі близько 40 тисяч доларів США та золоті вироби. На цьому негідники не зупинились. Зв’язали подружжя, завантажили їх у багажник знову та вивезли в ліс, де й залишили.

Розбійний напад на Рівненщині: людей обікрали, а потім запхали в багажник і вивезли в лісосмугу

— Працівники Рівненського УБОЗу під час проведення слідчо-оперативних дій встановили, що до злочину причетна група з ознаками організованості, у складі якої — раніше судимі особи, майстри спорту з греко-римської боротьби, — каже заступник начальника УБОЗ УМВС України в Рівненській області Юрій Мельник. — У місті Біла Церква правоохоронці затримали двох учасників злочинного угруповання. Наразі вони знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання Рівненського МВ УМВС. Під час проведення санкціонованих обшуків в одного з фігурантів за місцем його фактичного проживання міліціонери вилучили ювелірні вироби та деякі речі, які мають відношення до даного розбійного нападу та належать потерпілим. Працівники Рівненського УБОЗу й надалі проводять слідчо-оперативні дії зі встановлення та затримання інших членів злочинного угруповання.

Щасливе Рівне