28.10.2013, 13:51

Зірки-трансгендери заполонили Західну Україну [+Фото]

Декілька тижнів тому травесті-діва Монро виступила зі своїм сольним концертом у Тернополі. Ажіотажу навколо цієї події не було ніякого, хоч і вхід був безкоштовний... Але не це головне.
Цей концерт має декілька спільних моментів із виступом у Рівному Бориса Моїсеєва: по-перше, більшість тернопільчан, так само як і мешканців Рівного, були проти проведення цих двох концертів. Моїсеєв образився на рівнян, бо квитків майже не купували, а ось травесті-діва взяла та й відіграла свою сольну програму для декількох людей у приміщенні безкоштовно.

По-друге, свої протести мешканці обох міст проявляли однаково: афіші з зображенням Монро та Моїсеєва зривали або обмальовували різними "шедеврами”, а також створювали різного роду групи у соціальних мережах, де вигадували плани "наступу” – закидання яйцями артистів, плакати з протестами проти гомосексуалізму і т.д. Подейкують, що Борис Моїсеєв злякався такого "прийому” від рівненської публіки, тому й однозначно вирішив не проводити концерт. А ось Монро спокійно виступила без інцидентів та... майже без глядачів.

Рівняни проти концерту Бориса Моїсеєва? [+Фото]

До вашої уваги декілька фото з тернопільського концерту Монро, яка вийшла до міні-публіки у голубій короні, джинсовій курточці та в пишній спідниці. Час від часу етапажна зірка змінювала корону на віночок, а під спідницею у трансгендера були короткі шорти. До речі, з публікою Монро розмовляла російською.

Борис Моїсеєв образився на рівненську публіку [+Фото]

Щасливе Рівне