29.10.2013, 07:58

Щоденний гороскоп: дихай глибше, поспішай повільно!

Не перенапружуйтеся, робіть звичні буденні справи, зберігайте внутрішній спокій. Великі покупки та освідчення у коханні краще відкласти на наступний тиждень.
Астрологічний прогноз: 29 жовтня 2013, вівторок.

25 місячна доба. Місяць у знаку Діви (четверта чверть, спадає).

Девіз дня - "поспішай повільно".

Не дуже сприятливий час для активних дій у колективі. Відкрита боротьба за місце під сонцем може спричинити небезпечні конфлікти.

Це період самотності, самозаглиблення, виправлення помилок. І дуже добре провести його на самоті у роздумах, краще на природі, біля води.Не перенапружуйтеся, робіть звичні буденні справи. І час від часу прислухайтеся до свого внутрішнього голосу і того, що відбувається навколо. Це дуже важливо для нашого майбутнього!

Гороскоп на тиждень 28 жовтня – 3 листопада

Перша половина дня може принести складні моменти та емоційні хвилювання. Особливо якщо ми змушені звертатися в офіційні установи, до лікарів, держслужбовців, займатися ремонтом. Навіть завжди спокійні та урівноважені люди ледь володіють собою...

Не варто поспішати робити фатальні помилки, критикувати за все підряд, вимагати від близьких людей та підлеглих неможливе, думаючи лише по власну вигоду й задоволення. Обережно! Результат може виявитися нульовим і навіть плачевним.

Великі, дорогі покупки, важливі угоди, романтичні побачення та освідчення у коханні краще відкласти на наступний тиждень.

Бережіть здоров`я!

Друга половина дня більш спокійна: обпікшись на молоці, ми починаємо дмухати й на воду. Розумна обережність бере верх над почуттями. І в ділових відносинах, і в особистих стосунках вдається досягти гармонії.

В останні дні жовтня неабияких успіхів можуть досягнути ті, хто працює зі складною технікою і новітніми технологіями, працює над важливими проектами, вивчає щось нелегке, займається серйозними науковими дослідженнями.

Але цей період буде дуже сприятливим і для тих, хто вміє маніпулювати людьми, використовувати чужі помилки і промахи у власних інтересах. У менеджерів та чиновників середньої руки буде непогана можливість піднятися кар`єрними сходинками і укласти вигідні угоди.
Щасливе Рівне