06.11.2013, 18:00

Рівнян запрошують на "Ніч інтелектуального кіно"

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека знову дивує новими та нетиповими проектами. Цього разу 7 листопада з 19 до 21 години у бібліотеці відбудеться вечірній перегляд кінострічок під назвою "Ніч інтелектуального кіно".
Молоді люди, які є членами "Інтелектуального клубу", періодично проводять у Рівненській обласній універсальній бібліотеці інтелектуальні дискусії. Тепер же у них виникла ідея трохи урізноманітнити програму, додавши перегляд кінофільмів, які спонукають до роздумів.

Перша стрічка, яку покажуть вже цього тижня, - робота іспанського режисера Хуліо Медема «Бентежна Ана».

Фільм "Бентежна Ана" - це розповідь про жінку у світі чоловіків, про те, як вона шукає шлях до себе, довідуючись, що її життя це продовження життів інших жінок, безкінечна подорож крізь час жіночого начала, в ході якої стираються грані між тим, яку роль вона грає у історіях інших людей: матері, дружини, коханки… Зрештою залишаються просто жінка і чоловік, інстинкти створення і знищення, інь і ян. У фільмі є вкраплення цікавого живопису та якісне музичне оформлення.Чи прийшли бібліотеки додому до рівнян?

"Ніч інтелектуального кіно" відбудеться у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці у холі 2-ого поверху.

ВХІД ВІЛЬНИЙ!


Рівняни написали Януковичу... з бібліотеки
Щасливе Рівне