09.11.2013, 19:43

"Міс Всесвіт-2013": найкращі костюми [+Фото]

Українка Ольга Стороженко (праворуч) з іншими конкурсантками

На конкурсі "Міс Всесвіт-2013" у Москві оголошені імена перших переможниць - журі обрало найкращі національні костюми учасниць. Дивимось разом - і вболіваймо за Ольгу Стороженко, яка представляє на конкурсі Україну! А імена головних переможниць дізнаємось уже скоро - після опівночі!
Прогнози букмекерів, за даними ЕВРОСМИ.RU, віддають перевагу конкурсанткам із Філліпін, Австралії, Франції та США. Але зовсім скоро ми побачимо, як усе складеться в реальності, адже телетрансляція конкурсу розпочнеться близько опівночі!

А тим часом давайте подивимось на найкращі, за рішенням журі, національні костюми конкурсанток!

Отже, перше місце в конкурсі на найкращий національний костюм здобула Настасья Болівар із Нікарагуа.Друге місце - в учасниці Catherine Miller, яка представляє Трінідад і Тобаго, невеличку острівну державу у південній частині Карибського моря.Третьою стала представниця Росії Ельміра Абдразакова.Конкурс "Міс Всесвіт" — щорічний міжнародний конкурс краси, один з найпрестижніших конкурсів краси у світі, поряд із конкурсами "Міс Світу", "Міс Інтернешнл" і "Міс Земля".

Історія конкурсу "Міс Всесвіт" бере початок понад шість десятиліть тому. Після перемоги в конкурсі "Міс Америка" 1951 року Іоланда Бетбезе відмовилася позувати в купальниках Catalina, що виробляла компанія Pacific Mills, колишній великий спонсор конкурсу. Тоді в 1952 році Pacific Mills вийшла з участі у "Міс Америка" та заснувала альтернативний американський конкурс "Міс США" і міжнародний конкурс "Міс Всесвіт". Перший конкурс був проведений в Лонг-Біч і на ньому перемогла Армі Куусела з Фінляндії. Конкурс був вперше показаний по телебаченню в 1955 році. До 1971 року конкурс проводився в США, але з 1972 він щороку проводиться в новій країні. Згодом конкурс став частиною компанії Kayser-Roth, а потім Gulf and Western Industries. У 1996 році права на проведення конкурсу були куплені Дональдом Трампом. Географія країн-учасниць продовжувала розширюватися. Цьогоріч конкурс "Міс Всесвіт" уперше проходить у Москві, а його учасницями є красуні з 85 країн, у тому числі й українка Ольга Стороженко із Вінниці.

Новою «Міс Україна-Всесвіт» стала Ольга Стороженко

Україна бере участь у конкурсі "Міс Всесвіт" з 2001 року. Найвищого результату на даний момент досягла Олеся Стефанко. У 2011-му вона стала першою віце-міс, зазначає inter.ua.

Хто стане "Міс Всесвіт-2013" і який результат покаже на конкурсі представниця України - дізнаємось уже зовсім скоро, адже опівночі на телеканалі "Інтер" розпочнеться трансляція фіналу конкурсу!

Фото top-antropos.com, Люкс ФМ та tabloid.pravda.com.ua .
Щасливе Рівне