Де іще у Рівному встановлять ліхтарі? [+Фото]
Сесія Рівнеради: безликий пікет, перерви та свято хамства [ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ]
Не так давно в дворах будинків у мікрорайоні Ювілейний встановили нові електроопори. А вже за кілька днів, не зважаючи на те, що це була неділя, майстри вкрутили у них лампи.
Мешканці прилеглих будинків на вулиці Князя Острозького зраділи: двори не освітлюються вже не перший рік. І це не зважаючи на те, що поряд знаходиться школа, де навчання проводиться у дві зміни.
Проте радість була передчасною. Адже від моменту, коли, здавалось би, були зроблені останні приготування для увімкнення довгоочікуваної електрики, минуло два тижні. Але ліхтарі так і не засвітили...



На Рівненщині сапери підірвали боєприпаси часів Другої світової війни

Піротехніки ДСНС Рівненської області знешкодили боєприпаси часів Другої світової війни, виявлені у Рівному та Дубенському районі.
переглядів: 162
Де у Рівному ремонтували вулиці

Комунальне Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг на минулому тижні проводили аварійно-ямковий ремонт на кількох вулицях.
переглядів: 180
У Рівному комунальним транспортом перевезли понад сто тисяч пасажирів

Про роботу комунального підприємства "Рівнеелектроавтотранс" говорили сьогодні, 10 березня, на традиційній нараді з комунальниками.
переглядів: 150
На Рівненщині викрили групу, що торгувала фальсифікованим тютюном

Правоохоронці викрили злочинну групу, яка займалася зберіганням і збутом фальсифікованого тютюну. Під час обшуків вилучено підакцизні товари на суму близько 1,2 мільйона гривень, а також 254 тисячі гривень, отримані від незаконної діяльності.
переглядів: 196
У аварії на Рівненщині постраждали троє юнаків

Дорожньо-транспортна пригода сталася 9 березня близько 20:20 на автодорозі між селами Собіщиці та Більська Воля Вараського району.
переглядів: 244