11.11.2013, 12:14

Рівненська область: 32 сім’ї атомників отримали нові квартири

У п’ятницю, 8 листопада, у місті Кузнецовськ урочисто перерізали стрічку та вручили ключі від квартир у новозбудованому будинку покращеного планування.
Нове житло у ньому отримали 32 родини працівників Рівненської атомної електростанції. У тому числі 16 молодих сімей та дві багатодітні сім’ї, з них вісім ліцензованих спеціалістів та троє молодих спеціалістів. Рівненска АЕС видала всім новоселам безпроцентні позики на термін до 20 років.

У Кузнецовську чиновники сперечаються, де буде пам’ятник Кобзарю

Участь в урочистостях з нагоди відкриття будинку взяли в.о. президента ДП НАЕК «Енергоатом» Микита Константінов, генеральний директор ВП РАЕС Павло Павлишин, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Володимир Новак, голова правління ПрАТ «Агробудмеханізація» (генеральний підрядник) Володимир Шалімов, заступник міського голови Кузнецовська Юрій Кравець.

- Дуже радий привітати з чудовою подією новоселів, - сказав в.о. президента НАЕК «Енергоатом» Микита Константінов. – Ми розуміємо всю важливість створення сприятливих соціальних умов для працівників АЕС. Адже від цього безпосередньо залежить безпека наших атомних станцій.

РАЕС та Кузнецовськ відзначили 40-річний ювілей рекордами та феєрверком [+Фото]

Генеральний директор РАЕС Павло Павлишин подякував за якісну роботу забудовникам і висловив надію на те, що уже наступного року буде зданий в експлуатацію ще один корпус житлового будинку. А це означає, що ще 35 сімей працівників атомної станції покращать свої житлові умови.Також цього дня почесні гості побували у відремонтованому басейні «Енергетик» Рівненської АЕС. Тут нещодавно завершився капітальний ремонт, який тривав з травня і став наймасштабнішим за всю історію роботи басейну.Про це OGO.ua повідомили в Управлінні інформації та зв’язків з громадськістю Рівненської АЕС.

Довідково:

Будинок покращеного планування розташований в мікрорайоні Ювілейний. Будівництво тривало з вересня 2007 року по лютий 2013 року. Генеральним підрядником виступило ПрАТ «Агробудмеханізація» (м. Бориспіль Київської області).

Житлова площа будинку – 1 654,3 кв.м, Загальна площа квартир – 2 762,1 кв.м, загальна площа будівлі – 3 511,8 кв.м. В будинку 32 квартири: дві однокімнатні, 15 двокімнатних, 14 трикімнатних та 1 чотирикімнатна.

Вартість будівництва склала 13 млн 649,108 тис. грн (без ПДВ).