12.11.2013, 16:07

Рівненський спортсмен став бронзовим призером Кубка світу

Майстер спорту України міжнародного класу Олег Омельчук виборов бронзову нагороду у фіналі Кубка світу з кульової стрільби.
Змагання відбувалися у німецькому місті Мюнхен. Рівненський спортсмен продемонстрував такий результат у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів, повідомляє прес-служба РОДА.

Нагадаємо, Олег Омельчук є учнем Рівненської школи вищої спортивної майстерності та вихованцем заслуженого тренера України Сергія Бондаря.

Загалом на цих змаганнях українські спортсмени завоювали дві медалі. Ще один українець Сергій Куліш піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з 50 метрів із трьох положень. У кроці від перемоги зупинилася олімпійська чемпіонка Афін-2004 і дворазова бронзова призерка Ігор-2012 у Лондоні Олена Костевич, яка посіла 4 місце в стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів.