Подати
оголошення

13.11.2013, 11:41

Рівненська область: чоловік до смерті забив сліпого батька

62-річний Анатолій з 82-річним батьком Іваном з села Українка разом проживали і частенько вживали алкогольні напої. У зв’язку з чим Іван періодично лікувався у Острозькій обласній психічний лікарні від алкоголізму.
Про це повідомила Вікторія Антонова з з Острозького МВ УМВС України в Рівненській області.

Замість того аби доглядати свого батька, Анатолій частенько виховував його кулаками. Не винятком став і цей вечір. Підігрітий алкоголем Анатолій, повернувшись додому, вирішив вкласти батька спати, однак Іван навідріз відмовився виконувати бажання сина.

Словесна перепалка швидко переросла у бійку. Аби довести свою правоту Анатолій кілька разів вдарив старенького спочатку дерев’яною палицею, за допомогою якої інвалід пересувався, а коли вона поламалася, додав кілька стусанів руками та ногами по тілу. Однак саме ці ушкодження і призвели до смерті 82–річного пенсіонера.

Зігнавши свою злість, син попрямував у свою кімнату спати, покинувши батька помирати. Лише на ранок тіло Івана виявив соціальний працівник, який прийшов допомогти чоловікам по господарству.

Рівненська область: мати з сином згоріли у власному будинку

У ході судово-медичної експертизи стало відомо, що смерть Івана настала внаслідок закритою тупої травми грудей з численними переломами ребер та ушкодженнями органів грудної порожнини.

У Рівному в 30 маршрутці раптово померла жінка

- Відносно Анатолія слідчим Острозького МВ УМВС України в Рівненській області розпочате кримінальне провадження, передбачене частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (Умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень), - каже начальник слідчого відділення Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Микола Ковальчук – Нині Анатолію загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від семи до десяти років.