28.11.2013, 21:01

Рок-музиканти зіграють благодійні концерти, щоб допомогти рівненському футболісту

Рівненські рокери влаштують два благодійних концерти, аби допомогти екс-воротареві «Вереса» зібрати необхідні на протез гроші.
Ногу Андрієві Сікальському ампутували влітку, але, попри зусилля рідних, друзів, меценатів та активістів, 27-річний рівнянин досі не може зібрати потрібної суми. Вартість протезу перевищує 30 тисяч євро.

Екс-воротареві "Вереса" ампутували ногу - Андрій Сікальський потребує допомоги

«Ми розіслали запрошення усім рівненським музикантам. Тих, що згодилися грати безкоштовно, залучили до організації, незважаючи на музичний жанр, вік і таке інше», - розповів один з організаторів заходу, учасник гурту The Crabs Дмитро Яремчук.

За його словами, усі гроші від продажу квитків, фірмових футболок, плакатів з автографами передадуть Андрієві Сікальському.

Перший концерт відбудеться у суботу, 30 листопада. На сцені, окрім The Crabs, виступатимуть рівненські гурти Farinhate, ManGust, Palestina, Justmarried, колектив заслуженого артиста України Павла Дуки Країна У, а також гості з Нетішина - Premier Atom Band.
Наступний концерт 7 грудня розрахований на поціновувачів більш важкої музики. У рамках цього заходу свій альбом презентують ветерани рівненського металу Resnullius, їх підтримують гурти Sidus Mortuorum, Земля Жививх, а також друзі із Луцька – група Squall.


У Рівному пройде футбольний турнір на підтримку екс-воротаря "Вереса" Андрія Сікальського

Квитки на обидва концерти коштують по 25 гривень. Однак за бажання можна пожертвувати більше, зокрема скориставшись реквізитами Андрія:

Картковий рахунок ПриватБанку:
5167 9872 0834 3398 - Сікальська Марина Борисівна (дружина Андрія).
Детальна інформація - vk.com/club56250995
Щасливе Рівне