01.12.2013, 11:27

22 роки тому українці на референдумі проголосували за незалежність

1 грудня 1991 року на всеукраїнському референдумі громадяни України підтримали Акт проголошення незалежності України, прийнятий Верховною Радою 24 серпня 1991 року.
На референдум було винесено одне питання: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?». Текст Акту проголошення незалежності України, прийнятий Верховною Радою 24 серпня 1991 року, було наведено у виборчому бюлетені. Громадяни України висловились на підтримку незалежності. У референдумі взяли участь 31 891 742 особи — 84,18% населення України. З них 28 804 071 особа (90,32%) проголосувала «За».

На Рівненщині на підтримку Акту проголошення незалежності України проголосували 95,96% учасників референдуму. Це один із найвищих показників в Україні - більше голосів за незалежність віддали під час всенародного волевиявлення 1 грудня 1991 року лише жителі Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей.

У Рівному штаб з підготовки до всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року діяв у приміщенні "Народного дому" на вулиці Симона Петлюри. До речі, саме в цьому приміщенні рівняни і отримували громадянство незалежної України - працівники міського відділу внутрішніх справ проставляли штампи громадянина України в паспортах колишнього СРСР."ТОП-20: творці Незалежності" - проект "ОГО" до Дня Незалежності України

22 роки тому громадяни України всенародним волевиявленням підтримали незалежний шлях розвитку нашої держави. Сьогодні від ефективності поєднання спільних зусиль усіх нас залежить наповнення повсякденного життя незалежної Української держави реальним позитивним змістом!

Фото з сайту "Історична правда" та Вікіпедії
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ