Діловий гороскоп на грудень 2013 року: робота, кар'єра, бізнес
Увесь другий тиждень грудня і початок третього - час плідної роботи, вирішення складних завдань. Важливо зберігати здоровий глузд і розсудливість, не ризикувати, не шукати легких шляхів, не укладати сумнівних угод. Хитрощі та інтриги не приведуть ні до чого хорошого, а от чесність у справах та ділових відносинах воздасться. Це сприятливий період для всіх, хто працює у юридичній сфері, а також для політиків і громадських діячів.
Із 18 по 22 грудня доведеться займатися дріб`язковими справами, які забиратимуть багато часу і не даватимуть домогтися якихось відчутних результатів. Доведеться братися то за одне, то за інше, відволікатися, тому можливі помилки у розрахунках і при оформленні документів. Тому якщо плануєте на ці дні підписувати якісь важливі угоди, не полінуйтеся кілька разів все ретельно переглянути й перевірити.
Емоційно напружений період з 23 по 27 грудня буде складним для ділових людей, керівників. Лише небагатьом вдасться зберігати внутрішній спокій і приймати зважені рішення. Люди, які прагнуть швидко заробити, у цей час зовсім забуватимуть про почуття міри - і саме тому робитимуть помилки, виправлення яких забере багато часу. Починати співпрацю (особливо якщо ви хочете, щоб вона була довгострокова) у цей період вкрай небажано. Справа в тому, що кожен з ділових та бізнес-партнерів буде піклуватися лише про власні інтереси, і спільний проект ризикує провалитися, залишивши учасників у кращому випадку ні з чим.
Останні дні грудня невдалі з ділової точки зору – всі налаштовуються на святкування та тривалі вихідні. Винятком є торгівля, творча діяльність і шоу-бізнес - тут можна непогано заробити. Свіжі бізнес-ідеї , які з'являться у вас напередодні Нового року, не такі вдалі, як буде здаватися спочатку. Тому краще нікому про них не розповідайте, поки все як слід спокійно не обдумаєте.
ЩОДЕННИЙ ГОРОСКОП
Підготувала Галина ЦУКАНОВА, за матеріалами horo.mail.ru.

Чи можна заморожувати сир і як правильно це робити: поради для збереження смаку й свіжості

Якщо у вас вдома накопичилось більше сиру, ніж ви встигаєте спожити, варто замислитися над способами його зберігання.
переглядів: 226
Ердоган обговорив із Путіним можливість відновлення мирних переговорів у Стамбулі

У неділю, 11 травня, президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган провів телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним. Про це повідомила пресслужба турецького лідера.
переглядів: 266
Рівнянам пропонують осягнути безмежність за допомогою фото

Уже зовсім скоро, 27 травня, о 13 годині у Міському Будинку Культури відбудеться відкриття персональної фотовиставки Олександра Майструка "Безмежність", яка приурочена 24-й річниці його творчої діяльності.
переглядів: 671
У Рівне прибуде траурний екіпаж "На щиті"

У Рівне повернуться полеглі Захисники сьогодні, 11 травня
переглядів: 295
Рівне проститься із двома Захисниками

У понеділок Рівне попрощається із загиблими Героями — Віктором Матяхом та Анатолієм Весною (Чумановим).
переглядів: 258