У Рівному зустріли мощі святих великомучеників [+Фото]
- Це не просто звична подія, це час, коли наше серце наповнюється добром та Божим благословенням, - ділиться прихожанка храму пані Софія.
Більше фото
До Рівного з дубенського храму привезли ікону з кіотом, у якому зберігаються частинки нетлінних мощів угодників Божих священномучеників Трифона та Харлампія, святителя Григорія Ниського, великомученика Феодора Стратилата, святого Іоанна Милостивого, мученика Інокентія, святого апостола Симеона, родича Господнього по плоті, святого великомученика і цілителя Пантелеймона та преподобного Іова Почаївського.

Рівне: 13 грудня привезуть мощі святих великомучеників
Усі віруючі змогли приклонимися до мощей та попрохати в угодників Божих зцілення та захисту.
Більше фото
Святиня перебуватиме у храмі впродовж тижня. Доки святиня перебуватиме у храмі Свято-Софіївської парафії, біля неї щодня служитимуть літургії, сповідатимуть і причащатимуть Святих Христових Таїн. У всі ці дні в церкві співатимуть акафісти святим угодникам й відправлятимуть молебні на прохання прихожан.


На Рівненщині чоловік втратив понад 8 тисяч гривень, повіривши у “дешеве” пальне

48-річний мешканець Радивилова став жертвою телефонного шахрая, перерахувавши понад 8 тисяч гривень за дизельне пальне, якого так і не отримав.
переглядів: 8
У Здолбунові народився син загиблого Героя В’ячеслава Козинця

У Здолбунівській громаді на світ з’явився син В’ячеслава Козинця — загиблого захисника України.
переглядів: 13
Пенсіонерка організувала корупційну схему для уникнення відряджень на передову

Державне бюро розслідувань повідомило про викриття корупційної схеми, завдяки якій військовослужбовці могли уникнути направлення на передову за грошову винагороду.
переглядів: 67
29 червня у Рівному стартує проєкт "Жива спадщина": майстер-класи, співи та гастрономічні смаколики

Цієї неділі, 29 червня, Рівненський обласний краєзнавчий музей запрошує рівнян та гостей міста на особливий захід – старт обласного проєкту "Жива спадщина: від громади до музею". Подія розпочнеться о 12:00 на території музею.
переглядів: 183
Грецький захисник Стамуліс підписав контракт з рівненським "Вересом"

Рівненський Народний Клуб «Верес» оголосив про підписання контракту з 24-річним правим захисником із Греції – Константіносом Стамулісом. Цей трансфер є історичним для клубу, адже Стамуліс стане першим грецьким легіонером у складі "червоно-чорних".
переглядів: 153