16.12.2013, 17:41

Рівненщина: Янукович звільнив двох голів райдержадміністрацій

16 грудня оприлюднені два розпорядження Президента України про звільнення голів райдержадміністрацій на Рівненщині.
Відповідно до розпоряджень Президента, зі своїх посад звільнені голова Дубенської райдержадміністрації Данило Корилкевич та голова Рівненської райдержадміністрації Василь Карпенчук.

Нагадаємо, Данило Корилкевич написав заяву про звільнення за власним бажанням у серпні цього року. Весь цей час вона перебувала на розгляді у Президента. 22 серпня прес-служба Дубенської райдержадміністрації поширила заяву Данила Корилкевича, у якій він спростовував чутки про "втечу за кордон" через начебто борги і проблеми. Між тим, на листопадові сесії обласної ради Данила Корилкевича не було. На фальшивій сторінці Корилкевича у Facebook, яку екс-очільнику Дубенщини створили "доброзичливці", його звільнення поки що ніяк не прокоментували.

Корилкевич - в Україні. Йому створили двійника у Facebook

Данило Корилкевич
Данило Корилкевич


Головою Дубенської райдержадміністрації, за інформацією джерел OGO.ua, може стати 45-річний перший заступник директора Департаменту соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації Руслан Сивий, головою Рівненської райдержадміністрації - 56-річний генеральний директор ДП "Рівнестандартметрологія" Анатолій Камінський. Натомість Василь Карпенчук, на місце якого призначать Камінського, начебто має зайняти його посаду в "Рівнестандартметрології".

Руслан Сивий
Руслан Сивий


Руслан Сивий: досьє

Анатолій Камінський
Анатолій Камінський


Анатолій Камінський - експерт з якості

Цікаво, що Анатолій Камінський уже був головою Рівненської РДА, так само, як і Василь Карпенчук - директором "Рівнестандартметрології". Імовірний майбутній керівник Дубенського району Руслан Сивий також очолював одну з райдержадміністрацій Рівненщини - Корецьку. Було це за часів, коли головою Рівненської облдержадміністрації був Віктор Матчук. Нині ж Руслан Сивий, як уже було сказано, є першим заступником директора Департаменту соціального обслуговування населення Рівненської облдержадміністрації. До слова, директор цього департаменту Ольга Підкидач у 2010-2011 роках працювала... головою Дубенської райдержадміністрації.

На Рівненщині призначать двох нових голів райдержадміністрацій

Щодо подальшої долі Данила Корилкевича як політика і держслужбовця, то поки що достеменно можна сказати одне: він залишається депутатом Рівненської обласної ради від м.Дубна. Найкраще про свої подальші плани міг би розповісти, звісно, сам Данило Корилкевич. Редакція OGO.ua передала йому прохання про інтерв'ю і сподівається отримати відповідь найближчим часом.
Щасливе Рівне