17.12.2013, 00:56

Кличко призупиняє спортивну кар'єру

Євромайдан відчутно вплинув на життя братів Кличків: Володимир зізнався, що одружиться після того, як закінчиться акція протесту на Євромайдані, а Віталій заявив, що за нинішніх обставин навіть не може уявити собі повернення на ринг.
Чемпіон світу за версією WBC в суперважкій вазі і лідер політичної партії "УДАР" Віталій Кличко заявив про своє рішення призупинити спортивну кар'єру.

"Хочу подякувати WBC і її президенту Хосе Сулейману за підтримку в нашій боротьбі за свободу і демократію в Україні. Велика честь для мене носити звання чемпіона світу за версією WBC. Рішення WBC залишає мені теоретичну можливість повернення на ринг, але я не можу цього навіть уявити в нинішніх обставинах", - заявив Віталій Кличко.

"Я повністю сконцентрований на політичній кар'єрі в Україні, і я відчуваю, що саме там я більше потрібен людям", - додав він. "Володимир продовжуватиме виступати на рингу, а я буду підтримувати його в його спортивній кар'єрі так само, як він підтримує мене на політичному рингу", - сказав про свого брата Віталій Кличко.

Віталій Кличко у Рівному: про президентські амбіції, брехню та зв’язки з Рівненщиною [+Аудіо]

Нагадаємо, Володимир Кличко нині щодня допомагає старшому братові й разом з ним виступає перед мітингувальниками. Кличко-молодший став одним з улюбленців Майдану. У натовпі разом зі всіма він співає гімн України, роздає автографи і навіть смакує наїдки польової кухні. Кілька днів тому Володимир Кличко повідомив журналістам, що одружиться з голлівудською акторкою Хайден Панеттьєрі, щойно закінчиться акція протесту на Євромайдані: "От коли доб'ємося успіху на Майдані, тоді й весілля зіграємо".

Кличко одружиться після Євромайдану

Президент WBC визнав Віталія Кличка почесним чемпіоном світу. Це означає, що в разі відновлення кар'єри Віталій Кличко отримає першочергове право зустрітися з діючим володарем титулу WBC, повідомляє "Українська правда" з посиланням на sports.ru.

Місяцем раніше ЗМІ припускали, що Віталій Кличко може повернутись на ринг у 2014 році. Зокрема, після 51-ої щорічної конференцію WBC, яка пройшла у листопаді у Бангкоку (Таїланд), журналісти зазначали, що хоча безпосередньо про повернення на ринг Кличко не заявляв, але з його слів випливало, що вішати рукавички „на цвях” український боксер не збирається. Раніше промоутер Кличка-старшого Том Леффлер говорив про те, що боксер може завершити кар'єру після ще одного бою.

Віталій Кличко повернеться на ринг у 2014 році?
Щасливе Рівне