Найпопулярніші запити українців у Google 2013 року [+СПИСОК]
Найпопулярнішим запитом 2013 року став 6 сезон серіалу "Свати". У категорії "Людина року" переміг Володимир Кличко, "Подією року", за кількістю пошукових запитів, стало "Євробачення-2013", "Телевізійним шоу року" - "Холостяк-3", "Фільмом року" - "Форсаж-6", а "Покупкою року" - "Lenovo k900", повідомляє ZN.ua.
До слова, Володимир Кличко відзначився не лише в номінації "Людина року" - відразу в дві категорії потрапив пошуковий запит щодо його бою з росіянином Олександром Повєткіним, який відбувся в жовтні у Москві, повідомляє офіційний фан-клуб братів Кличків.
Бій Кличко - Повєткін: повне відео
Раніше ми повідомляли, що найпопулярнішим відео року на You Tube став відеокліп комедійного дуету з Норвегії Yivis на пісню "What Does The Fox Say", який зібрав понад 275 мільйонів переглядів!
Найпопулярніше відео року: кліп, який "порвав" інтернет! [+Відео]
У Дії готують оновлення: медичні рецепти, направлення та інші документи будуть доступні онлайн
У Дії з'являються медичні свідоцтва, які дозволяють отримувати електронні рецепти, направлення до лікарів та інші важливі документи онлайн.
переглядів: 203
Україну наступного тижня накриє пилова хмара
Згідно з прогнозами сервісу Ventusky, вже з 6 лютого Україну накриє хвиля забрудненого повітря. Найбільше від цього постраждають західні області країни.
переглядів: 340
Рятувальники завершили роботу на місці ракетного удару в Полтаві
У Полтаві завершилися рятувальні роботи після ворожого обстрілу. Підтверджено загибель 14 людей, серед яких двоє дітей. Постраждали 20 осіб, з них 4 дитини.
переглядів: 302
Тривожна статистика: кількість розлучень в Україні зросла на 42%
В Україні спостерігається тенденція до зменшення кількості шлюбів та збільшення розлучень. За даними Міністерства юстиції, у 2024 році кількість зареєстрованих шлюбів в Україні суттєво зменшилася порівняно з попереднім роком.
переглядів: 310
Бабак-синоптик цьогоріч віщуватиме дистанційно
Бабак-синоптик Тимко III з Харківщини цього року вперше зробить прогноз на весну дистанційно, залишаючись у своєму зимівнику. Таке рішення було ухвалене через нестабільний стан тварини – спостерігати за віщуванням зможуть лише біологи-кіпери.
переглядів: 314