Ми у Facebook
22.12.2013, 01:02

У Донецьку дитину назвали Антимайданом [+Відео]

Нещодавно у Донецьку у свідоцтві про народження дитини записали нетрадиційне та дивне ім'я - Антимайдан. Так нині в Донецьку проживає Федоров Антимайдан Кирилович.
- Причина такого незвичного ймення дуже проста: батько хлопчика, Кирил Федоров, уже тиждень їздить на мітинги на підтримку діючого президента і його політики, - повідомляє Голос Таврії. - Щоб довести всім, що він стоїть там зовсім не за гроші (2 тисячі, які він заробив, чоловік називає «компенсацією за втраченими можливостями заробити»), чоловік вирішив назвати сина Антимайданом.

Антимайдан у Києві: ВІДЕО

А як називають дітей у Рівному, розповіла начальник Рівненського міського відділу ДРАЦС Галина Давидюк.

У Рівному — мода на імена Максим, Тимофій та Софія

— Торік найпопулярнішими іменами по нашому відділу серед хлопчиків були Максим, Дмитро, Артем, Тимофій, Олександр, Матвій. А серед дівчаток — Софія, Анастасія, Вікторія, Анна, — розповідає Галина Давидюк. — На жаль, серед хлопчиків стали рідко вживаними такі раніше популярні імена, як Олексій, Тарас, Юрій, Петро, а серед дівчаток майже немає Галин, Тетян, Валентин, Світлан. Для кожного часу, певно, є своя мода. Хоча такі імена для хлопчиків, як Максим, Дмитро, Артем, а для дівчаток — Софія та Анна — є популярними кожен рік.

— Досить часто батьки обирають для малечі і нетрадиційні імена. Наприклад, торік у Рівному називали дітей такими цікавими іменами, як Натан, Устим, Любим, Мар’ян, Улас — для хлопчиків. А дівчаток — Лєонелла, Дзвенислава, Тереза, Агата, Сільвія, — додала Галина Давидюк.

Фото не є прямою ілюстрацією

На правах реклами