27.12.2013, 13:35

У Рівненському районі - "новий-старий" голова райдержадміністрації [+Фото]

Розпорядженням Президента України від 26 грудня 2013 року №389/2013-рп головою Рівненської райдержадміністрації призначений Анатолій Камінський.
Нагадаємо, з квітня 2010 року до грудня 2013 року головою Рівненської райдержадміністрації був Василь Карпенчук. Розпорядження Президента України про його звільнення було оприлюднене 16 грудня. Того ж дня з посади голови Дубенської райдержадміністрації був звільнений Данило Корилкевич, який ще у серпні подав заяву про звільнення за власним бажанням. Тепер на місці Данила Корилкевича працюватиме Руслан Сивий, який до цього обіймав посаду першого заступника директора Департаменту соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації, а за часів губернаторства Віктора Матчука очолював Корецьку райдержадміністрацію.

Рівненщина: Янукович обрав наступником Корилкевича людину Матчука [Фото+Відео]

Назвати Анатолія Камінського "новим" головою Рівненської райдержадміністрації можна лише умовно - він уже працював на цій посаді, причому впродовж семи років, з 1998 по 2005 рік.

Анатолій Камінський - експерт з якості

Анатолію Камінському 56 років, він був депутатом Рівненської обласної ради п’яти скликань. Багато років очолював сільгосппідприємства та працював у владних структурах Корецького району, де народився. Останні місця роботи після звільнення з посади голови Рівненської райдержадміністрації у 2005 році - віце-президент ТзОВ «Інсеко» та генеральний директор ДП «Рівненський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації.
Щасливе Рівне