Українським заробітчанам стало важче працювати в Росії
Якщо іноземець під час свого попереднього перебування в Росії перевищив термін перебування в 90 днів сумарно протягом кожного періоду в 180 днів, йому буде заборонено в'їзд до РФ строком на 3 роки з дня виїзду з Росії.
Нові правила поїздок українців до Росії
У МЗС України відзначають, що громадяни України та Росії звільняються від реєстрації в компетентних органах за місцем перебування на території іншої держави, якщо термін перебування не перевищує 90 днів з моменту в'їзду на територію іншої держави - за наявності міграційної карти з відміткою прикордонного контролю, проставленою при в'їзді.
Росія буде пускати українців тільки з закордонними паспортами
У зв'язку з цим МЗС України звертає увагу українців, які планують поїздки в РФ, на необхідність дотримання законів країни перебування і наслідки порушення режиму перебування в Росії.

Росія підмішує тіла своїх солдатів до українських під час обміну

Російська Федерація навмисно ускладнює процес репатріації тіл загиблих, змішуючи тіла своїх солдатів із тілами українських захисників.
переглядів: 275
Україна повернула поранених і хворих військових з російського полону

20 червня відбувся черговий етап обміну полоненими між Україною та росією.
переглядів: 257
На Дубенщині обвалився будинок — є загиблий

У п’ятницю, 20 червня, у селі Брищі Млинівської територіальної громади (Дубенський район, Рівненська область) обвалився старий дерев’яний житловий будинок.
переглядів: 522
У Здолбунові та Глинську тимчасово вимикатимуть світло

У кількох населених пунктах Рівненщини заплановані тимчасові відключення електроенергії через проведення ремонтних робіт.
переглядів: 323
Росія атакувала Одесу: понад 10 влучань, серед постраждалих — рятувальники

У ніч на 20 червня російські війська завдали масованого удару по Одесі. За інформацією ДСНС, зафіксовано понад 10 влучань. Унаслідок атаки виникли масштабні пожежі.
переглядів: 324