16.01.2014, 10:43

Футзал. Екстра-ліга. Рівненський "Кардинал" знесло "Ураганом" [+Відео]

Після розгромної перемоги у матчі з харківським "Локомотивом", рівненський "Кардинал" відчув на собі силу івано-франківського "Урагану". Протиставити щось прикарпатському клубу рівняни не зуміли й поступилися 2:5.
У першому таймі незначною перевагою заволодів "Ураган", який втілив її у забитий м'яч уже на 5-й хвилині гри. Відзначився бразилець Роніньо.

Після пропущеного м'яча "Кардинал" гру вирівняв, небезпечні моменти створювали Сергій Тригубець та Мар'ян Маринюк.

Проте на 12-й хвилині "Ураган" перевагу подвоїв й знову ворота рівнян вразив Роніньо. Відповідь "Кардиналу" не вдалася - удари Віталія Танського й Сергія Тригубця мети не досягли.

А наприкінці першого тайму "Ураган" забив втретє - ворота вразив Петро Шотурма - 3:0.

На другий тайм "Кардинал" вийшов з бажанням відіграти пропущені м'ячі, але... знову пропустив удар від Кордоби - 4:0.

Й лише після четвертого м'яча рівнянам таки вдалося переламати хід гри. Спочатку Сергію Тригубцю вдалося переграпи кіпера "Урагану" Ципуна, а ще за кілька хвилин другий м'яч влетів у ворота "Урагану" після удару Мар'яна Маринюка - 4:2. Надія на позитивний результат зажевріла знову, але розвинути успіх рівняни не змогли.

А "Ураган" за хвилину до закінчення гри забив вп'яте - удар Будняка прийняла на себе стійка, а Валенко добив м'яч у ворота - 5:2.