21.01.2014, 19:12

Оберіть першу красуню Острозької академії! [ОПИТУВАННЯ]

Знайомтесь із учасницями конкурсу краси, творчості та інтелекту "Гальшка року", фінал якого відбудеться 30 січня у Національному університеті "Острозька академія" - і обирайте красуню, яка вам найбільше до вподоби!
"Гальшка року” - це не звичайний конкурс краси. Дівчата демонструють тут не лише вроду, а й гармонію зовнішності та внутрішнього світу, розум і людські якості, талант і артистизм. Саме таке поєднання найбільше цінується на "Гальшці року".

Конкурсанток лише шестеро — по одній конкурсантці від факультетів та навчально-наукових інститутів Острозької академії. Хто з дівчат отримає титул "Гальшка року" цьогоріч - стане відомо увечері 30 січня. Поки що ж — знайомимось із конкурсантками і обираємо переможницю інтернет-голосування на порталі OGO.ua — вона вже традиційно отримає диплом і приз у спеціальній номінації “Гальшка ОГО”!

Ольга ЄРИКАЛОВА,
Інститут права імені Іоникія Малиновського:
- Народилася в маленькому містечку на Житомирщині в сім’ї лікарів. На мене покладались сподівання, що я піду цією ж стежкою. Однак, я вирішила рятувати життя людей іншим шляхом. Саме тому я – студентка Інституту права ім. І. Малиновського. Юриспруденція – це не просто мій особистий спосіб самовираження чи джерело доходу. Мені справді це цікаво, адже розумію, що, опанувавши дану професію, я зможу щось змінити на краще.
Невід’ємною рисою мого характеру вважаю наполегливість, і намагаюсь не розчаровуватись, коли спіткає невдача. Адже кожна спроба робить тріщину в стіні, за якою знаходиться ціль.

Вірю, що сміх продовжує життя людини. Усміхаюсь сама і провокую інших на відповідь!

Наразі я навчаюсь вже на 5 курсі. Острозька академія допомогла виявити і розвинути мої здібності: я очолюю Культурно-мистецький підрозділ Ради правників, є активним учасником команди КВК, призером Всеукраїнського конкурсу правничих есе з медичного права, волонтером громадської організації «Еко-друг» та просто успішною студенткою.

Життєве кредо: «Майбутнє можна збудувати лише на доброті».

ГОЛОСУВАТИ ЗА ОЛЬГУ ЄРИКАЛОВУ

Юлія КОСТРОВСЬКА,
факультет романо-германських мов:
- Сама я родом із Волині. У школі брала участь в олімпіадах та різноманітних творчих конкурсах. Тепер – студентка третього курсу факультету романо-германських мов.

Уже майже три роки беру активну участь у студентському самоврядуванні, що допомагає мені розвивати свої лідерські якості, відповідальність та цілеспрямованість, надихає мене на самовдосконалення. Зараз – голова організаційного підрозділу свого факультету та Братства спудеїв НаУОА.
Велике задоволення отримую від участі у проведенні різноманітних концертів та акцій. Дарувати радість людям – це мистецтво, що зачаровує.
Моїм головним захоплення у житті є вивчення іноземних мов, також у вільний час малюю, займаюсь танцями та спортом.

Життєве кредо: «На все свій час: час руйнувати та час будувати, час мовчати та час говорити»

ГОЛОСУВАТИ ЗА ЮЛІЮ КОСТРОВСЬКУ

Олеся ЛЕВИЦЬКА,
економічний факультет:
- Народилася я у мальовничому селі Велика Любаша, що на Костопільщині. Закінчила Костопільську гуманітарну гімназію ім.Т.Г.Шевченка. Після, вступила до Острозької академії на економічний факультет.

Мені завжди подобається пізнавати нове, тому і не дивно, що захоплень мала чимало. З шести років вишиваю. В початкових класах була ученицею школи «Сузір’я», де могла розвинути пам’ять та страгічне мислення за допомогою шахів, шашок, отелло, го і т.д. Пізніше закінчила Школу мистецтв по класу хореографії. Займалася окінавським годзю-рю карате-до і рюкю кобудо і досягла в цьому значних успіхів. Навчаючись у школі, брала участь в обласних історичних турнірах та конкурсах читців-декламаторів. Шалено люблю читати та виражати власні думки та почуття на папері, це допомагає краще відчувати життя і світ навколо.

Учасниці конкурсу "Гальшка року-2012"

Головним у житті для мене є вміння бути справжньою,завжди залишатися собою, бо знаю, що всередині нас схований цілий всесвіт, в якому є все,щоб прожити щасливе і гідне життя.

Наразі я студентка 2-го курсу, учасниця хорового колективу НаУОА, співочолюю підрозділ КМЦ на факультеті, керівник аматорського колективу сучасного танцю «Теорія руху».

ГОЛОСУВАТИ ЗА ОЛЕСЮ ЛЕВИЦЬКУ

Тетяна МАЯНЦЕВА,
факультет політико-інформаційного менеджменту:
- Родом я із Костополя. Моє життя - суцільна пісня. Важко згадати хоча б один його день, коли б я не наспівувала собі якийсь мотив. Саме тому впродовж п'яти років була учасницею зразкового аматорського фольклорного ансамблю «Журавка», у складі якого брала участь у багатьох конкурсах та фестивалях. У шкільні роки двічі займала посаду голови учнівського самоврядування, була призером МАН, олімпіад з української мови та хімії, конкурсу читців-декламаторів та екскурсоводів-краєзнавців, учасником Рівненської обласної школи лідера з питань формування здорового способу життя за методом «рівний-рівному». Будучи уже студенткою омріяного університету, стала волонтером відділу зв’язків з громадськістю, публікувала свої статті у газеті «Острозька академія», здебільшого у рубриці «Психологія». Спробувавши себе у багатьох напрямах діяльності, нині намагаюсь формувати точку опори у професійній діяльності, зокрема, є учасником сертифікатної програми з психодрами.

Життєве кредо: «…я завжди по-справжньому хотіла,
Яких лиш сліз і горя б не було,
Щоби душа, душа не обміліла,
Як усіма забуте джерело»


ГОЛОСУВАТИ ЗА ТЕТЯНУ МАЯНЦЕВУ

Олеся ТКАЧЕНКО,
гуманітарний факультет:
- Народилася я в Ізяславі. Будучи екстравертом, я з дитинства намагалася бути причетною до щастя оточуючих мене людей. Щастя… Для кожного воно своє. Особисто Я отримую величезне задоволення від реалізації себе у творчості, надихаючи при цьому і людей, які у цей момент на одній хвилі зі мною. Змалку танці, спів та виступи стали для мене не просто захопленням, а способом самовираження. Музична школа, Академічний Культурно-Мистецький Центр, Гурт - все це тепер фундамент мого подальшого розвитку, на якому Я не збираюся зупинятися. Не менш важливим для мене є духовний та інтелектуальний ріст. Вважаю, що людина повинна бути багатогранною, тому постійно намагаюся розвиватись та вдосконалюватись у різних напрямках.

Життєве кредо: «Є бажання – будуть можливості. Будуть дії – з’явиться результат».

ГОЛОСУВАТИ ЗА ОЛЕСЮ ТКАЧЕНКО

Оксана РІЗАНОВИЧ,
факультет міжнародних відносин:
- Я родом із Дубровиччини, і з трепетом в душі згадую своє рідне село, яке виховало мене, навчило жити, мріяти, до чогось прагнути, любити… Школа дала старт для реалізації себе як особистості. Тут жага до творчості і музики спонукала мене до підкорення нових висот, що вдавалося мені під мудрим керівництвом наставників. У її стінах зміцнювалась сила духу, загартовувався характер і формувалася життєва позиція. Але час не стоїть на місці, мене чекав і кликав світ, тому після 9 класу я вступила у Володимирецький колегіум, який розкрив мої таланти і дав поштовх до нових звершень. Навчаючись, я відкрила для себе світ театру, який захопив мене і міцно тримає дотепер. Та найбільшим моїм захопленням, яке переросло в справу мого життя, стала любов до історії. Наші прагнення й досягнення варті багато, коли ми віддаємося справі, і тоді ми займаємо «своє» місце. Саме така життєва позиція привела мене до Острозької академії, де я можу розвиватися, змінюватися, творити, можу бути корисною світу. Думаю, головне підтримувати в собі прогрес і не зупинятися на досягнутому, адже в світі ще стільки невідомого.

Учасниці конкурсу "Гальшка року-2011"

Життєве кредо: «Кожного ранку перед нами стоїть вибір – зупинитись на досягнутому або іти далі. Ми вирішуємо робити крок вперед чи залишитися на місці, ми самі виставляємо свої пріоритети і вибираємо свій шлях розвитку. Я обираю рух по спіралі – пройшовши одне коло, хочу, щоб кожне наступне було більшим!»

ГОЛОСУВАТИ ЗА ОКСАНУ РІЗАНОВИЧ

До слова, серед переможниць конкурсу “Гальшка року” минулих років є й наша колега — журналіст Видавничого дому “ОГО”, редактор “Рівненської газети” Ольга Данилюк. Будучи студенткою Острозької академії, вона представляла свій гуманітарний факультет на конкурсі “Гальшка року” і отримала перемоги відразу в кількох номінаціях, у тому числі — і в інтернет-голосуванні на порталі OGO.ua, ставши “Гальшкою “ОГО”.Найкрасивіших студенток Острозької академії визначили з інтригою

Цьогоріч наша колега сама нагороджуватиме переможницю інтернет-голосування, підтверджуючи думку про те, що для активної і цілеспрямованої людини участь у подібного роду конкурсах — це насамперед один із життєвих трамплінів!

Отож, знайомтеся з презентаціями та фото конкурсанток - і робіть свій вибір! Оберіть "Гальшку ОГО"!
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

04.10, 18:55 На Рівненщині унікальне цуценя шукає новий дім та люблячих господарів

04.10, 18:35 Що робити, аби вижити під час ядерного удару: алгоритм дій

04.10, 18:05 У Чернівцях трагічно загинула на службі молодша лейтенантка поліції Таїсія Татарин

04.10, 17:35 Перехід на зимовий час: коли в Україні потрібно переводити стрілки годинника

04.10, 17:20 Рецепт дуже смачного італійського хліба з маслинами, розмарином і томатами

04.10, 16:40 На Рівненщині виявили бомбу часів Другої світової війни

04.10, 16:05 Всесвітній день захисту тварин: володарі Нобельського парку або кого можна зустріти у найкращій перлині Рівненщини

04.10, 15:35 Допомога від Польщі: українські діти з інвалідністю тепер зможуть лікуватися та проходити реабілітацію у Кракові

04.10, 14:38 Відбулося нагородження Нобелівською премію у царині фізики

04.10, 13:53 Як правильно зберігати капусту, аби вона пролежала до весни