26.01.2014, 14:59

Штурм Запорізької ОДА: є поранені [+Фото]

Близько 10 тисяч активістів зібралися під стінами Запорізької обласної державної адміністрації. Близько другої години розпочався штурм будівлі. На даний час (15 година) поранено мінімум п'ять осіб.
- Станом на 14:00 активісти Майдану почали штурм Запорізької ОДА. На площі під ОДА - близько 10 тисяч людей. Атакуючі закидають міліцію камінням, а силовики застосовують світло-шумові й газові гранати, - повідомляє "Українська правда".Яценюк погодиться на пропозицію очолити уряд у разі підписання Угоди з ЄС та звільнення політв'язнів

Люди не просто стояли під стінами обласної адміністрації, а постійно скандували: "Банду геть!" та "Запоріжжя, вставай". Крім того, усі присутні заспівали гімн України.

Також повідомлено, що під час штурму було поранено мінімум 5 осіб.- Я допомагав відносити в швидку двох. Люди збираються для другого штурму, - заявив активіст Гудименко в коментарі виданню "Українська правда".Народне Віче у Рівному ввечері 24 січня

До слова, у Донецьку активісти відмовилися штурмувати обласну державну адміністрацію. Будь-які спроби захопити будь-які державні установи у місті, вони будуть вважати провокацією зі сторони влади. Про це йдеться в офіційному зверненні робочою групою Євромайдану в Донецьку.