31.01.2014, 19:30

Де рівнянам відпочити взимку: гірськолижні курорти та місцеві гірки

Зимова, морозяна погода за вікном сприяє активному відпочинку. Снігу багато, тому можна покататися і на лижах, і на санях.
Добре відпочити можна будь-де - навіть вдома! Побавитися з дітьми в сніжки, чим не відпочинок?

Але для тих, хто бажає щось екстремальніше, то українські гірськолижні курорти чекають на відпочиваючих.

Найпопулярнішим місцем відпочинку єБуковель.

Гірськолижний курорт Буковель - символ якісного відпочинку. Буковель пропонує безліч трас, загальною довжиною 50 км, а також 14 підйомників. Існує система акцій і знижок, завдяки яким можна істотно заощадити.

Дістатися до Буковеля можна, доїхавши на поїзді до Львова, Тернополя, Чернівців, Івано-Франківська, а там пересісти на автобус.А ви були у рівненському Бармаковелі?Не менш популярним є курорт Драгобрат, який вважається найгарнішим. Тут працюють траси різного рівня складності. Сумарна їх довжина – 10 км. Підйом на схили здійснюється на підйомниках. Доїхати до курорту можна з Івано-Франківська, Чернівців, Ясіні.Концерт гурту МЕРІ у Рівному

Але щоб насолодитися зимою та покататися на лижах - не обов’язково їхати на якийсь популярний гірськолижний курорт. Виявляється, неподалік Рівного теж є де покататися на лижах та помилуватися краєвидами. Це село Бармаки Рівненського району, його вже вподобали багато рівнян.

Де рівняни можуть придбати ковзани?
У Рівному відкриють безкоштовну ковзанку
Де і як відпочивати - обирати, звичайно, вам. Головне в цю зимову пору знайти побільше часу для гарного дозвілля, адже зима за місяць закінчується.