31.01.2014, 09:51

На сесії Рівнеради створено "Народну раду" міста [ОНОВЛЕНО]

Сьогодні, 31 січня 2014 року, в залі засідань Рівненської міської ради, відбувається пленарне засідання чергової тридцять четвертої сесії Рівненської міської ради. Кореспондент OGO.ua передає із сесійної зали.
Наразі депутати Рівнеради затвердили створення міжфракційного об'єднання "Народна рада". Кожен бажаючий депутат може увійти до "Народної ради", написавши відповідну заяву.

Також депутати прийняли рішення щодо того, аби на території Рівного не проводилися заходи за участю правоохоронних орагнів з використанням спецтехніки та зброї, які спрямовані на обмеження прав громадян на проведення мирних зібрань.Сьогодні відбудеться засідання Рівненського міськвиконкому + Порядок денний

"Народна Рада" у Рівному - це орган, який представлятиме інтереси народу та складатиметься з усіх бажаючих депутатів Рівненської міської ради, які напишуть заяву вступу.

Також представники "Народної ради" винесли пропозицію про те, щоб написати звернення до Ради Європи, Європейського союзу ОБСЄ з проханням допомогти українському народові зберегти демократичний устрій.Стан здоров'я голови Рівненської облради Юрія Кічатого: офіційно

За створення "Народної ради" проголосувало 35 депутатів Рівненської міської ради.

Також на сесії розглядалися питання приватизації та розподілу земель.

43 сесія Рівненської міської ради не закрита, друге пленарне засідання заплановано на 3 лютого, об 11.00.