18.02.2014, 15:36

Сергій Жадан презентуватиме у Рівному нову книгу (оновлено)

У Рівному 18 лютого відомий український письменник Сергій Жадан презентуватиме свою нову книгу «Месопотамія».
Книга вийшла друком цього року. "Месопотамія" - це дев'ять прозових історій і тридцять віршів-уточнень. Книга складається з двох частин, але усі тексти між собою пов'язані. Усі тексти цієї книги - про одне середовище, герої переходять з історії в історію, а потім - у вірші. Філософські відступи, фантастичні образи, вишукані метафори й специфічний гумор - тут є все, що так приваблює у творах Сергія Жадана.Рівняни освідчуватимуться в коханні під музику Scorpions

Історії Вавилона, переказані для тих, хто цікавиться питаннями любові і смерті. Життя міста, що лежить поміж рік, біографії персонажів, які б'ються за своє право бути почутими й збагнутими, хроніка вуличних сутичок і щоденних пристрастей. Освідчення і зради, втечі і повернення, ніжність і жорстокість.

Афіша: Репертуар Рівненської обласної філармонії на лютий

До слова, за рейтингом журналу «ШО», Сергій Жадан входить у трійку найкращих україномовних прозаїків та трійку найкращих поетів України. Причому останню очолює. Лаври найкращих прозаїків із Жаданом поділяють Тарас Прохасько та Юрій Андрухович, а поетів — Юрій Андрухович та Василь Герасим’юк.

Презентація книги «Месопотамія»
Дата: 18 лютого
Місце: конференц-зал готелю «Мир» (вул. Міцкевича, 32, 1 поверх)
Початок: 19:00
Щасливе Рівне