04.02.2014, 14:00

Рівне: нова спроба обрати голову Рівненської обласної ради

Кореспондент OGO.ua - із сесійної зали Рівненської обласної ради.
Депутати Рівненської обласної ради сьогодні, 4 лютого, обирають нового голову. На початку засідання сесії оголосили заяву Юрія Кічатого, який працював головою облради з 2010 року, про відставку. Депутати її задовольнили.

Рівне: голова облради Юрій Кічатий написав заяву про відставку

Опозиція запропонувала на посаду голови облради лідера фракції "Батьківщина" та Народної ради Рівненської області Михайла Кириллова. Раніше голова ОДА Василь Берташ повідомляв про результат вчорашніх домовленостей з опозицією: заступники голови облради залишаться на посадах, а головою облради має стати представник Народної ради.

Сесія Рівненської облради 4 лютого: текстова трансляція

Проте, під час голосування 10 депутатів не проголосували взагалі, 26 висловились проти кандидатури Михайла Кирилова і лише 31 - за. Відтак, голову облради обрано не було.

Вибори голови Рівненської облради: зрив домовленостей

Опозиція та активісти Майдану звинуватила владу у зриві домовленостей. Василь Берташ наполягає, що голосування було добровільним, і провладна фракція своєї кандидатури не висувала.

У підсумку, депутати вирішили визнати попереднє голосування недійсним як таке, що відбулось із порушеннями. Після перерви має відбутись нове голосування з тією самою кандидатурою у бюлетені - Михайла Кириллова.

14.12. На сесії обласної ради триває перерва.

14.19. Перерву закінчено. Розпочалось нове голосування.14.34. Підрахунок голосів.14.40.
За - 63, рішення прийнято. Михайло Кириллов приймає вітання.