Ми у Facebook
07.02.2014, 01:01

Розкрито таємницю чупакабри? [+Відео]

Співробітник Галицького національного природного парку заявив, що він розкрив таємницю чупакабри.
Природознавець запевняє, що міфічною чупакаброю люди помилково називають природний гібрид вовка та здичавілої собаки. Крім того, що природознавець розгадав загадку тварюки, він ще й показав, як насправді виглядає сумнозвісна чупакабра, на рахунку якої десятки вбитих кролів, курей, нутрій і навіть кіз, розповідає TCH.ua.

Відео podrobnosti.ua


Мертву тварину в національний парк привезли мисливці. Звір потрапив у браконьєрські тенета у лісі й загинув. По-науковому це вовкособака - гібрид вовка та здичавілого пса. Але саме це, переконаний природознавець Володимир Бучко, і є чупакабра.

У лісах Рівненщини оселилися єнотоподібні собаки

На Рівненщині про чупакабру вперше заговорили у 2010 році. Це сталося після того, як у селі П'ятигори на Здолбунівщині невідома тварина напала на жінку, а тижнем раніше у П’ятигорах та сусідньому селі Глинську таємничий звір вбив і висмоктав кров у майже півсотні кроликів. Тоді висували різні версії походження тварини. Зооінженер Георгій Грищук, приміром, припускав: "Напевно, маємо справу з мутантом, або твариною, над якою проводили експерименти. Знаю, що за радянської влади проводили багато дослідів з генної інженерії на засекречених воєнних базах". А голова облдержадміністрації Василь Берташ, досвідчений мисливець, висловлював припущення, що чупакабра могла мігрувати з Чорнобильскої зони. Він знає про тварин-мутантів, які були після Чорнобильскої трагедії. Вони мігрують, як і вовки, констатує керівник області, згадуючи полювання на крупних вовків: "У Рокитнівському районі 1 січня ми зібрались з мисливцями, бо мігрувала зграя вовків, які робили шкоду людям. Один впольований вовк був до 100 кг. Тому тварина, яка з’явилась на Здолбунівщині, могла мігрувати до нас із Чорнобильскої зони. Адже у нас таких мутантів не може бути".

ТОП-5 фактів про чупакабру

Жоден науковий журнал в Україні поки що не опублікував жодного матеріалу про "чупакабр". Зате загадкова тварина стала складовою масової культури. Приміром, у 2010 році чупакабра профігурувала в українському мультфільмі "Базар, або неРеальні трафунки". А за кордоном чупакабра згадується щонайменше у десятку фільмів, серіалів та мультфільмів, у тому числі в одній із серій телесеріалу "Секретні матеріали". У деяких країнах випускають футболки і чашки з зображенням чупакабри і навіть... цукерки під такою назвою. А тим часом факт залишається фактом: достовірних наукових відомостей, які підтверджували б існування в природі тварини під назвою чупакабра, на сьогодні так і немає.

На Рівненщині побільшало рисей





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини